ΕΠΣ Ηλείας: Πρεμιέρα με ντέρμπι Δόξα – Ξενοφών στην Α1 (Όλο το πρόγραμμα)

Η κλήρωση των αγώνων, της Α1 DEDALOS SECURITY, της A2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ και της Β‘ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, πραγματοποιήθηκε χθες  το βράδυ στο ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ EPIHOTEL ODYSSEAS στο ΚΑΤΑΚΟΛΟ, με την παρουσία πλήθους παραγόντων όλων των ομάδων, και φυσικά σύσσωμου του Δ.Σ. της ΕΠΣΗ, και της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου!

1η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Σαβαλίων   –  Ενιππεύς Λατζοιου   

Κένταυρος Μαγούλας  – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου

Αίας Γαστούνης   – ΑΠΟ Κουρτεσίου                

Αο Μακρυσίων    – Προοδευτική Μανωλάδας   

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ηλειακός Λεχαινών 

Αε Πηνείας – Αλφειός Επιταλίου      

Δόξα Νέας Μανωλάδας – Ξενοφών Κρεστένων 

Θύελλα Πύργου  – Ολυμπιάδα Γουμέρου    

2η Αγωνιστική

ΑΠΟ Κουρτεσίου – Κένταυρος Μαγούλας

Προοδευτική Μανωλάδας – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου    

Ηλειακός Λεχαινών – Αίας Γαστούνης       

Αλφειός Επιταλιου         – Αο Μακρυσιων

Ξενοφών Κρεστένων – ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως        

Ολυμπιάδα Γουμερου – Αε Πηνείας           

Ενιππεύς Λατζοίου- Δόξα Νεας Μανωλάδας      

Θύελλα Πύργου – Ολυμπιακός Σαβαλίων   

3η Αγωνιστική

Προοδευτική Μανωλάδας – ΑΠΟ Κουρτεσίου              

Κένταυρος Μαγουλας – Ηλειακός Λεχαινών       

Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου – Αλφειός Επιταλιου     

Αίας Γαστούνης – Ξενοφών Κρεστένων              

Αο Μακρυσίων – Ολυμπιάδα Γουμερου     

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως –     Ενιππεύς Λατζοίου                          

Αε Πηνείας – Θύελλα Πύργου          

Ολυμπιακός Σαβαλίων – Δόξα Νεας Μανωλαδας

4η Αγωνιστική

Ηλειακος Λεχαινών – Προοδευτική Μανωλάδας 

Αλφειος Επιταλιου         – ΑΠΟ Κουρτεσίου      

Ξενοφών Κρεστένων  – Κενταυρος Μαγουλας    

Ολυμπιάδα Γουμερου  – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου          

Ενιππεύς Λατζοίου        – Αίας Γαστούνης

Θύελλα Πύργου  – Αο Μακρυσίων             

Δόξα Νεας Μανωλαδας – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως    

Αε Πηνείας – Ολυμπιακός Σαβαλίων

5η Αγωνιστική

Αλφειος Επιταλιου         – Ηλειακος Λεχαινων             

Προοδευτική Μανωλάδας  – Ξενοφών Κρεστένων                 

ΑΠΟ Κουρτεσίου           – Ολυμπιαδα Γουμερου          

Κενταυρος Μαγουλας – Ενιππεύς Λατζοιου        

Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου           – Θύελλα Πύργου

Αίας Γαστούνης – Δόξα Νεας Μανωλαδας

Αο Μακρυσίων – Αε Πηνειας 

Ολυμπιακός Σαβαλίων – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχαρως                

6η Αγωνιστική

Ξενοφών Κρεστένων – Αλφειός Επιταλίου –

Ολυμπιάδα Γουμερου – Ηλειακός Λεχαινών                  

Ενιππεύς Λατζοιου        -Προοδευτική Μανωλάδας

Θύελλα Πύργου- ΑΠΟ Κουρτεσίου            

Δόξα Νεας Μανωλαδας – Κένταυρος Μαγουλας           

Αε Πηνειας – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου       

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχαρως – Αίας Γαστούνης

Αο Μακρυσίων – Ολυμπιακός Σαβαλίων   

7η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα Γουμερου –   Ξενοφών Κρεστένων              

Αλφειός Επιταλιου         – Ενιππεύς Λατζοιου    

Ηλειακος Λεχαινων – Θύελλα Πύργου       

Προοδευτική Μανωλάδας – Δόξα Νέας Μανωλαδας              

ΑΠΟ Κουρτεσίου           -Αε Πηνείας

Κένταυρος Μαγούλας    – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως   

Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου – Αο Μακρυσίων          

Ολυμπιακός Σαβαλίων   – Αίας Γαστούνης         

8η Αγωνιστική

Ενιππεύς Λατζοιου – Ολυμπιάδα Γουμερου

Θύελλα Πύργου – Ξενοφών Κρεστένων     

Δόξα Νέας Μανωλαδας – Αλφειός Επιταλιου     

Αε Πηνείας – Ηλειακός Λεχαινών             

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – Προοδευτική Μανωλάδας

Αο Μακρυσίων – ΑΠΟ Κουρτεσίου 

Αίας Γαστούνης   -Κένταυρος Μαγουλας

Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου – Ολυμπιακός Σαβαλίων

9η Αγωνιστική

Ενιππεύς Λατζοιου- Θύελλα Πύργου

Ολυμπιάδα Γουμέρου  -Δόξα Νέας Μανωλαδας  

Ξενοφών Κρεστένων  – Αε Πηνειας

Αλφειός Επιταλιου         – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ηλειακός Λεχαινών – Αο Μακρυσιων

Προοδευτική Μανωλάδας  – Αίας Γαστούνης

ΑΠΟ Κουρτεσίου – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου      

Ολυμπιακός Σαβαλίων –          Κένταυρος Μαγούλας

10η Αγωνιστική

Δόξα Νεας Μανωλαδας – Θύελλα Πύργου

Αε Πηνείας – Ενιππεύς Λατζοίου

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως       – Ολυμπιάδα Γουμέρου

Αο Μακρυσίων – Ξενοφών Κρεστένων

Αίας Γαστούνης   – Αλφειός Επιταλίου

Λευκος Αστηρ Σκουροχωρίου – Ηλειακός Λεχαινών

Κένταυρος Μαγούλας    – Προοδευτική Μανωλάδας

ΑΠΟ Κουρτεσίου – Ολυμπιακός Σαβαλίων

11η Αγωνιστική

Δόξα Νεας Μανωλάδας – Αε Πηνείας

Θύελλα Πύργου – ΑΟ Ολυμπιακος Ζαχαρως

Ενιππεύς Λατζοίου – Αο Μακρυσιων         

Ολυμπιάδα Γουμέρου – Αίας Γαστούνης

Ξενοφών Κρεστένων – Λευκος Αστηρ Σκουροχωρίου

Αλφειός Επιταλίου         – Κένταυρος Μαγούλας

Ηλειακός Λεχαινών – ΑΠΟ Κουρτεσίου    

Ολυμπιακός Σαβαλίων –          Προοδευτική Μανωλάδας

12η Αγωνιστική

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως -Αε Πηνείας

Αο Μακρυσίων    – Δόξα Νεας Μανωλαδας

Αίας Γαστούνης   – Θύελλα Πύργου

Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου – Ενιππεύς Λατζοίου

Κένταυρος Μαγούλας    -Ολυμπιάδα Γουμερου

ΑΠΟ Κουρτεσιου – Ξενοφών Κρεστένων 

Προοδευτική Μανωλάδας – Αλφειός Επιταλιου  

Ηλειακος Λεχαινών – Ολυμπιακός Σαβαλίων

13η Αγωνιστική

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αο Μακρυσίων

Αε Πηνείας – Αίας Γαστούνης

Δόξα Νεας Μανωλαδας – Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου

Θύελλα Πύργου  – Κένταυρος Μαγούλας   

Ενιππεύς Λατζοίου – ΑΠΟ Κουρτεσίου

Ολυμπιάδα Γουμερου  – Προοδευτική Μανωλάδας

Ξενοφών Κρεστένων – Ηλειακός Λεχαινών

Ολυμπιακός Σαβαλίων – Αλφειός Επιταλίου        

14η Αγωνιστική

Αίας Γαστούνης   – Αο Μακρυσίων

Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχαρως   

Κένταυρος Μαγούλας    – Αε Πηνειας      

ΑΠΟ Κουρτεσίου – Δόξα Νεας Μανωλαδας       

Προοδευτική Μανωλάδας – Θυελλα Πύργου       

Ηλειακός Λεχαινών       – Ενιππεύς Λατζοίου

Αλφειός Επιταλίου         – Ολυμπιάδα Γουμέρου 

Ξενοφών Κρεστένων – Ολυμπιακός Σαβαλίων

15η Αγωνιστική

Αε Πηνείας – Προοδευτική Μανωλάδας

Δόξα Νεας Μανωλάδας – Ηλειακός Λεχαινών

Θύελλα Πύργου – Αλφειός Επιταλίου         

Ενιππεύς Λατζοίου – Ξενοφών Κρεστένων

Ολυμπιακός Σαβαλίων   – Ολυμπιάδα Γουμέρου

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΠΟ Κουρτεσιου

Αίας Γαστούνης – Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου

Αο Μακρυσίων – Κένταυρος Μαγούλας

*** Οι αγώνες του β’ γυρου θα γίνουν αντίστροφα.

A2 KATHΓΟΡΙΑ – SINNER CAFÉ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της σεζόν 2018 – 19 έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Πελοψ Πελοπιου        –       

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Απολλων Ν. Φιγαλιας        

Νεος Κοροιβος Κατσαρου – Αχιλλευς Νεοχωριου

Παο Κακοβατου – Κεραυνος Βρινας                         

Δαφνη Ανδραβιδας – Εθνικος Γερακιου           

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- Αργοναυτης Κατακολου           

Λεοντες Αμαλιαδας – Πελοψ Πυργου

2η Αγωνιστική

Αχιλλευς Νεοχωριου – Απολλων Ν. Φιγαλιας             

Κεραυνος Βρινας          – Αετος Κεντρου Πηνειας    

Εθνικος Γερακιου        – Νεος Κοροιβος Κατσαρου          

Αργοναυτης Κατακολου- Παο Κακοβατου                

Πελοψ Πυργου – Δαφνη Ανδραβιδας      

Πελοψ Πελοπιου – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας            

Λεοντες Αμαλιαδας- Ηλειακός Βαρθολομιού

3η Αγωνιστική

Αχιλλευς Νεοχωριου – Κεραυνος Βρινας 

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Εθνικος Γερακιου    

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Αργοναυτης Κατακολου   

Νεος Κοροιβος Κατσαρου- Πελοψ Πυργου      

Παο Κακοβατου – Πελοψ Πελοπιου                

Δαφνη Ανδραβιδας – Λεοντες Αμαλιαδας                  

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας

4η Αγωνιστική

Εθνικος Γερακιου        – Κεραυνος Βρινας               

Αργοναυτης Κατακολου – Αχιλλευς Νεοχωριου                  

Πελοψ Πυργου – Απολλων Ν. Φιγαλιας            

Πελοψ Πελοπιου – Αετος Κεντρου Πηνειας    

Λεοντες Αμαλιαδας – Νεος Κοροιβος Κατσαρου       

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- Παο Κακοβατου               

Δαφνη Ανδραβιδας – Ηλειακός Βαρθολομιού

5η Αγωνιστική

Εθνικος Γερακιου        – Αργοναυτης Κατακολου             

Κεραυνος Βρινας          – Πελοψ Πυργου         

Αχιλλευς Νεοχωριου – Πελοψ Πελοπιου           

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Λεοντες Αμαλιαδας           

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας            

Νεος Κοροιβος Κατσαρου – Δαφνη Ανδραβιδας                 

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Παο Κακοβατου

6η Αγωνιστική

Πελοψ Πυργου – Αργοναυτης Κατακολου       

Πελοψ Πελοπιου – Εθνικος Γερακιου              

Λεοντες Αμαλιαδας- Κεραυνος Βρινας   

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας – Αχιλλευς Νεοχωριου       

Δαφνη Ανδραβιδας- Απολλων Ν. Φιγαλιας      

Παο Κακοβατου – Αετος Κεντρου Πηνειας              

Νεος Κοροιβος Κατσαρου -Ηλειακός Βαρθολομιού

7η Αγωνιστική

Πελοψ Πυργου – Πελοψ Πελοπιου           

Αργοναυτης Κατακολου- Λεοντες Αμαλιαδας 

Εθνικο Γερακίου – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας             

Κεραυνος Βρινας          – Δαφνη Ανδραβιδας            

Αχιλλευς Νεοχωριου – Παο Κακοβατου           

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Νεος Κοροιβος Κατσαρου 

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Αετος Κεντρου Πηνειας

          –

8η Αγωνιστική

Λεοντες Αμαλιαδας – Πελοψ Πελοπιου             

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας – Πελοψ Πυργου                 

Δαφνη Ανδραβιδας – Αργοναυτης Κατακολου

Παο Κακοβατου – Εθνικος Γερακιου    

Νεος Κοροιβος Κατσαρου- Κεραυνος Βρινας            

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Αχιλλευς Νεοχωριου          

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Ηλειακός Βαρθολομιού

9η Αγωνιστική

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας – Λεοντες Αμαλιαδας         

Πελοψ Πελοπιου – Δαφνη Ανδραβιδας            

Πελοψ Πυργου – Παο Κακοβατου           

Αργοναυτης Κατακολου- Νεος Κοροιβος Κατσαρου         

Εθνικος Γερακιου        – Αετος Κεντρου Πηνειας              

Κεραυνος Βρινας          – Απολλων Ν. Φιγαλιας                  

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Αχιλλευς Νεοχωριου

10η Αγωνιστική

Δαφνη Ανδραβιδας- Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας 

Παο Κακοβατου – Λεοντες Αμαλιαδας           

Νεος Κοροιβος Κατσαρου- Πελοψ Πελοπιου             

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Πελοψ Πυργου         

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Αργοναυτης Κατακολου             

Αχιλλευς Νεοχωριου     – Εθνικος Γερακιου               

Κεραυνος Βρινας          – Ηλειακός Βαρθολομιού

11η Αγωνιστική

Παο Κακοβατου – Δαφνη Ανδραβιδας            

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας – Νεος Κοροιβος Κατσαρου                 

Λεοντες Αμαλιαδας- Αετος Κεντρου Πηνειας  

Πελοψ Πελοπιου – Απολλων Ν. Φιγαλιας                  

Πελοψ Πυργου    – Αχιλλευς Νεοχωριου          

Αργοναυτης Κατακολου – Κεραυνος Βρινας             

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Εθνικος Γερακιου              

12η Αγωνιστική

Νεος Κοροιβος Κατσαρου     – Παο Κακοβατου                  

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Δαφνη Ανδραβιδας            

Απολλων Ν. Φιγαλιας  – Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας            

Αχιλλευς Νεοχωριου     – Λεοντες Αμαλιαδας  

Κεραυνος Βρινας          – Πελοψ Πελοπιου                

Εθνικος Γερακιου        – Πελοψ Πυργου         

Αργοναυτης Κατακολου – Ηλειακός Βαρθολομιού

13η Αγωνιστική

Αετος Κεντρου Πηνειας        – Νεος Κοροιβος Κατσαρου          

Παο Κακοβατου – Απολλων Ν. Φιγαλιας                  

Δαφνη Ανδραβιδας – Αχιλλευς Νεοχωριου                 

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- Κεραυνος Βρινας              

Λεοντες Αμαλιαδας – Εθνικος Γερακιου          

Πελοψ Πελοπιου – Αργοναυτης Κατακολου   

Ηλειακός Βαρθολομιού         – Πελοψ Πυργου

*ΣΤΟΝ  Β΄  ΓΥΡΟ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ  ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ  ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ

* To πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 22-23 Σεπτεμβρίου.

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ο Σ  ΟΜΙΛΟΣ                                                                 

1η Αγωνιστική

Κεραυνός Χειμαδιου      – Άρης Λανθιου  

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενής  – Απς Βροχιτσας Άφοβος                

Ατρόμητος Βαρβασαινας – Ερμής Πλατάνου                

Νέος Άρης Στρεφίου – Αο Αγίου Γεωργίου         

Αναγέννηση Μακρισίων 2016 – Ωλενειακός Ωλενας             

Πρόοδος Σαλμώνης -Ολυμπιακός Πύργου          

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Άρης Δήμητρας –  Εθνικός Αμπελοκάμπου

ΑΟ Χαβαρίου – Φίλιππος Ανδραβίδας Αο

Αο Καστρου (Α.Ο.Κ.) – Αετός Αλποχωριου Α.Ο.         

Ολυμπιακός Μυρτιάς – Θύελλα Καρδαμα

Μυρσιναικός Μυρσινης – Ατρόμητος Καβασίλων

Πηνειακός Αμαλιάδας- ρεπό

2η Αγωνιστική

Ολυμπιακος Πυργου      – Ωλενειακος Ωλενας                   

Αο Αγιου Γεωργιου – Προοδος Σαλμωνης                            

Ερμης Πλατανου – Αναγέννηση Μακρισίων 2016                             

Απς Βροχιτσας Αφοβος – Νέος Άρης Στρεφίου                 

Αρης Λανθιου   – Ατρομητος Βαρβασαινας                        

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  – Κεραυνος Χειμαδιου                 

3η Αγωνιστική

Ωλενας Ωλενειακος Ωλενας – Αο Αγιου Γεωργιου            

Ολυμπιακος Πυργου      – Ερμης Πλατανου                         

Προοδος Σαλμωνης  –  Απς Βροχιτσας Αφοβος                  

Αναγέννηση Μακρισίων 2016    – Αρης Λανθιου                              

Νέος Άρης Στρεφίου      – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης                             

Κεραυνος Χειμαδιου     – Ατρομητος Βαρβασαινας                        

4η Αγωνιστική

Αο Αγιου Γεωργιου  – Ερμης Πλατανου                 

Απς Βροχιτσας Αφοβος – Ωλενειακος Ωλενας                   

Αρης Λανθιου   – Ολυμπιακος Πυργου                 

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  – Προοδος Σαλμωνης                   

Ατρομητος Βαρβασαινας – Αναγέννηση Μακρισίων 2016                           

Νέος Άρης Στρεφίου      – Κεραυνος Χειμαδιου                 

5η Αγωνιστική

Ερμης Πλατανο – Απς Βροχιτσας Αφοβος                             

Αο Αγιου Γεωργιου – Αρης Λανθιου       

Ωλενειακος Ωλενας – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης     

Ολυμπιακος Πυργου      – Ατρομητος Βαρβασαινας                        

Προοδος Σαλμωνης        – Νέος Άρης Στρεφίου                 

Κεραυνος Χειμαδιου     – Αναγέννηση Μακρισίων 2016                               

6η Αγωνιστική

Αρης Λανθιου   – Απς Βροχιτσας Αφοβος                            

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  – Ερμης Πλατανου                         

Ατρομητος Βαρβασαινας – Αο Αγιου Γεωργιου                 

Νέος Άρης Στρεφίου      – Ωλενειακος Ωλενας                   

Αναγέννηση Μακρισίων 2016    – Ολυμπιακος Πυργου                 

Προοδος Σαλμωνης – Κεραυνος Χειμαδιου                         

7η Αγωνιστική

Άρης Λανθιου   – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης                             

Απς Βροχιτσας Αφοβος – Ατρομητος Βαρβασαινας                        

Ερμης Πλατανου  – Νέος Άρης Στρεφίου                              

Αο Αγιου Γεωργιου – Αναγέννηση Μακρισίων 2016                        

Ωλενειακος Ωλενας – Προοδος Σαλμωνης           

Κεραυνος Χειμαδιου     – Ολυμπιακος Πυργου                 

8η Αγωνιστική

Ατρόμητος Βαρβασαινας – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης                          

Νέος Άρης Στρεφίου      – Άρης Λανθιου              

Αναγέννηση Μακρισίων 2016    – Απς Βροχιτσας Αφοβος                            

Πρόοδος Σαλμωνης        – Ερμης Πλατανου                         

Ολυμπιακός Πύργου      – Αο Αγιου Γεωργιου                    

Ωλενειακος Ωλενας        – Κεραυνος Χειμαδιου                 

9η Αγωνιστική

Ατρόμητος Βαρβασαινας- Νέος Άρης Στρεφίου

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  – Αναγέννηση Μακρισίων 2016                               

Άρης Λανθιου   – Προοδος Σαλμωνης                   

Απς Βροχιτσας Αφοβος – Ολυμπιακος Πυργου                 

Ερμης Πλατανου – Ωλενειακος Ωλενας                 

Κεραυνος Χειμαδιου     – Αο Αγιου Γεωργιου                    

10η Αγωνιστική

Αναγέννηση Μακρισίων 2016    – Νέος Άρης Στρεφίου                 

Προοδος Σαλμωνης – Ατρομητος Βαρβασαινας                

Ολυμπιακος Πυργου      – Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης                             

Ωλενειακος Ωλενας        – Άρης Λανθιου               –                             

Αο Αγιου Γεωργιου – Απς Βροχιτσας Αφοβος     

Ερμης Πλατανου – Κεραυνος Χειμαδιου                              

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Μακρισίων 2016    – Προοδος Σαλμωνης                   

Στρεφι  Νέος Άρης Στρεφίου      –             Ολυμπιακος Πυργου      –              Δεν έχει ορισθεί              

Βαρβάσαινας    Ατρομητος Βαρβασαινας            –             Ωλενειακος Ωλενας        –              Δεν έχει ορισθεί              

Λανθιου              Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης  –             Αο Αγιου Γεωργιου         –              Δεν έχει ορισθεί              

Λανθιου              Αρης Λανθιου   –             Ερμης Πλατανου              –              Δεν έχει ορισθεί              

Βροχιτσας           Απς Βροχιτσας Αφοβος –             Κεραυνος Χειμαδιου

*ΣΤΟΝ  Β΄  ΓΥΡΟ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ  ΣΤΙΣ ΕΔΡΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ  ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ