05:30' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
07:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
09:30' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
10:30' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΩΣ ΛΕΧΑΙΝΑ, ΚΥΛΛΗΝΗ | |
11:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
12:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
13:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
14:25' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΩΣ ΛΕΧΑΙΝΑ, ΚΥΛΛΗΝΗ | |
15:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
16:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
18:00' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
19:30' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΩΣ ΛΕΧΑΙΝΑ | |
00:30' | ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ | |
07:00' | ΣΑΒΒΑΤΟ | |
09:30' | ΣΑΒΒΑΤΟ | |
10:30' | ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΩΣ ΛΕΧΑΙΝΑ | |
12:00' | ΣΑΒΒΑΤΟ | |
14:25' | ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΩΣ ΚΥΛΛΗΝΗ | |
15:00' | ΣΑΒΒΑΤΟ | |
18:00' | ΣΑΒΒΑΤΟ | |
07:30' | ΚΥΡΙΑΚΗ | |
11:15' | ΚΥΡΙΑΚΗ | |
14:25' | ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΩΣ ΚΥΛΛΗΝΗ | |
15:00' | ΚΥΡΙΑΚΗ | |
18:00' | ΚΥΡΙΑΚΗ | |
00:30' | ΚΥΡΙΑΚΗ |
Παρατήρηση
Το λεωφορείο περνάει από τις παρακάτω κοινότητες και πόλεις
Χανάκια – Καρδαμάς – Αμαλιάδα – Σαββάλια – Γαστούνη – Καβάσιλα – Ανδραβίδα – Λεχαινά – Αρετή- Βάρδα