Η Ηλεία παίζει μπάλα – Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Dedalos Security
Εθνικός Αμπελόκαμπου – Αλφειός Επιταλίου             0 – 3 α.α
Νίκη Τραγανού – Ενιπεύς Λατζοϊου                          4 – 2

(23΄Δούλος,26΄Μπράβος,73΄Ν. Κολοτούρος πέν.,92΄Κασσιανός  /25′ Τριανταφύλλης,53΄Δαλαβούρας )

Ξενοφών Κρεστένων – Θύελλα Πύργου                    2 – 0
Προοδευτική ΜανoλάδαςΟλυμπιακός Σαβαλίων      0 – 0
ΑΟ Χαβαρίου – Αε Πηνείας                                       4 – 1
Ηλειακός ΛεχαινώνΔόξα Νέας Μανoλάδας              0 – 0
ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αο Μακρυσίων                1 – 0 

 

Η βαθμολογία της Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – Dedalos Security όπως διαμορφώθηκε σήμερα

ΘΕΣΗ   ΟΜΑΔΑ                         ΒΑΘΜΟΙ

  1. Νίκη Τραγανού                            30
  2. Ξενοφών Κρεστένων                    26
  3. Ολυμπιακός Σαβαλίων                  23
  4. Δόξα Νέας Μανολάδας                  22
  5. Ενιπέας Λατζοϊου                          20
  6. Προοδευτική Μανολάδας               20
  7. Αο Μακρυσίων                             19
  8. Θύελλα Πύργου                           18
  9. Αλφειός Επιταλίου                        16
  10. ΑΟ Χαβαρίου                               16
  11. ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως              15
  12. ΑΠΟ Κουρτεσίου                           9
  13. Ατρόμητος Καβασίλων                   7
  14. Ηλειακός Λεχαινών                        5
  15. Αε Πηνείας                                   4
  16. Εθνικός Αμπελόκαμπου                  0

 

A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Sinner Café
Πέλοψ ΠύργουΝέος Κόροιβος Κατσαρού               1  – 1 (Αστερόπουλος)

B΄ Ασφάλειες Αριστογείτων

1ος Όμιλος
Κεραυνός ΒρίναςΑο Αμπελώνα                             2 – 3
Κεραυνός ΧειμαδιούΔόξα Ελαιώνα                        3 – 0

2ος Όμιλος
Α.Σ Βάρδας 2015Εθνικός Γερακίου                       3 – 0
Απς Βροχίτσας ΆφοβοςΦίλιππος Ανδραβίδας Αο      1 – 2

 

Ακολουθεί το πρόγραμμα της Κυριακής 26/11/2017 με δύο παιχνίδια της Α2 να διεξάγονται την Δευτέρα 27/11/2017

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Dedalos Security 15:00

Ατρόμητος Καβασίλων – ΑΠΟ Κουρτεσίου

A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Sinner Café 15:00

Αίας Γαστούνης – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης

Απόλλων Ν. Φιγαλίας – Πέλοψ Πελοπίου

Αχιλλεύς Νιοχωρίου – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου

Κένταυρος Μαγούλας – Ολυμπιάδα Γουμέρου

27/11/2017  15:15

Λέοντες Αμαλιάδας – Πηνειακός Αμαλιάδας

Δάφνη Ανδραβίδας – Ηλειακός Βαρθολομιού

B΄ Ασφάλειες Αριστογείτων 15:00

1ος Όμιλος
Αργοναύτης Κατακόλου – Αε Κανουλίων Πύργου    11:00

Ωλενειακός Ώλενας – Πρόοδος Σαλμώνης

Ερμής Πλατάνου – Ατρόμητος Βαρβάσαινας

Α.Ο. Χαριάς Ο Διγενής – Παο Κακόβατου

2ος Όμιλος

Αετός Κέντρου Πηνείας – Ίφιτος Καλυβίων Ήλιδας

Αο Κάστρου (Α.Ο.Κ.) – Αετός Αλποχωρίου Α.Ο.

Θύελλα Καρδαμά – Κένταυρος Σωστίου

Αίολος Πύργου – Ολυμπιακός Μυρτιάς

 

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – COUNTERPAIN  11:00

Πρίγκηπες Λεχαινών – Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου

Αλφειονίς Αλφειούσης – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

Νέος Άρης Στρεφίου – Αο Άγιος Γεώργιος

Απόλλων Σμίλα – ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ 2016 – Άρης Δήμητρας

Άρης Λανθίου- ρεπό