Μαθηματική Εταιρεία Ηλείας: Βραβεύει την Κυριακή τους νέους Αϊνστάιν

Στους επιτυχόντες μαθητές του 80ου Μαθηματικού διαγωνισμού «Ο Θαλής» και του 4ου τοπικού μαθηματικού διαγωνισμού «Δημήτρης Ζούνης»

Η διοικούσα επιτροπή του παραρτήματος του Ν. Ηλείας «Ιππίας ο Ηλείος» θα βραβεύσει τους επιτυχόντες μαθητές του 80ου Μαθηματικού διαγωνισμού «Ο Θαλής» και του 4ου τοπικού μαθηματικού διαγωνισμού «Δημήτρης Ζούνης»  σε εκδήλωση που θα γίνει την Κυριακή 26 Ιανουαρίου και ώρα 5 μ.μ. στο αμφιθέατρο εκδηλώσεων της περιφερειακής ενότητας Ηλείας στον Πύργο.

Τα παιδιά που θα βραβευτούν είναι τα εξής :

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΑΛΗ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ  

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ         

ΒΑΒΑΛΑ   ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΥΡΣΙΝΗ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΖΑΓΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΖΙΩΓΑΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΟΡΙΖΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΟΡΜΠΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ        3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΝΤΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ         ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΡΟΚΑΝΑ   ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΖΗΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΘΟΜΟΛΛΑΡΙ ΣΩΤΗΡΗΣ      ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΛΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗ   ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

 

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΠΑΛΗΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΕΛΙΝΑ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ          2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΡΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

 

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ      

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΛΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

 

Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ      

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΦΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ  Δ.ΖΟΥΝΗ 2019-20

ΜΠΟΥΛΜΠAΣΑΚΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΕΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΟΥΣΑ     ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΔΗΛΑΡΗ   ΜΑΡΙΛΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ     1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΑΣΤΕΡΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΖΗΡΟΣ       ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΚΟΛΛΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΠΥΡΓΟΥ

ΜΠΕΚΙΟΥ ΖΩΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ         ΦΩΤΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΚΡΙΣΠΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ   2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΑΛΛΙΟΤΖΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ       ΠΥΡΓΟΥ

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ        2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΤΕΡΖΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ         ΠΥΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΤΖΟΪΤΗ     ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ        ΠΥΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΥΖΗ  ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ

ΤΣΕΠΕΝΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ    ΠΥΡΓΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΒΑΡΙΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ   ΜΑΡΘΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ          ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ         ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΣΚΑΛΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣ