Όλα τα ονόματα των συνδυασμών που συμμετέχουν στις εκλογές

live.jpg

 

Μπαίνοντας στο iliaekloges.gr και στο pelopekloges.gr μπορείτε να βλέπετε όλους τους συνδυασμούς της Ηλείας και της Πελοποννήσου που κατατέθηκαν.

Δείτε αναλυτικά τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών που θα συμμετάσχουν στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 18ης Μαΐου.


ΗΛΕΙΑ

Δήμος Πύργου 

Γαβρίλης Λιατσής – Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση (ψηφοδέλτιο)

Γιάννης Αργυρόπουλος – Όραμα Δημιουργίας (ψηφοδέλτιο)

Αντώνης Καράμπελας – Έργο Πολιτών (ψηφοδέλτιο) 

Τάκης Αντωνακόπουλος – Ανά.Σ.Α (ψηφοδέλτιο)

Δώρα Καλάκου – Ανοιχτή Συμπολιτεία (ψηφοδέλτιο)

Γιάννης Σεφερλής – Ανταρσύα στον Δήμο Πύργου (ψηφοδέλτιο)

Χρήστος Γιάνναρος – Λαϊκή Συσπείρωση στον Πύργο (ψηφοδέλτιο)

Χάρης Μιχαλακόπουλος – Αναγένεσις στον Δήμο Πύργου (ψηφοδέλτιο)

 


Αναστάσιος Σμέρος – Αριστερά στην Ήλιδα (ψηφοδέλτιο)

Άγγελος Κολόσακας – Λαϊκή Συσπείρωση στον Δήμο Ήλιδας (ψηφοδέλτιο)
 

Δήμος Ανδραβίδας-Κυλλήνης

Ανδρέας Κορομηλάς – Ένας Δήμος Ένα Μέλλον (ψηφοδέλτιο)

Ναμπίλ Μοράντ – Συμφωνία Πολιτών (ψηφοδέλτιο)

Τάκης Λαϊνάς – Σύνθεση και Δημιουργία (ψηφοδέλτιο)

Πάνος Δημητρόπουλος – Ενότητα (ψηφοδέλτιο)

Ιωάννης Θεοδωρόπουλος – Λαϊκή Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)

 

Δήμος Πηνειού

Αλέξης Καστρινός – Δύναμη Προοπτικής (ψηφοδέλτιο)

Σοφία Μαρινοπούλου – Πηνειός Όλοι Ενωμένοι (ψηφοδέλτιο)

Μπάμπης Καλαντζής – Λαϊκή Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Παπιώτης – Άλλος Δρόμος στον Δήμο Πηνειού (ψηφοδέλτιο)


 
Διονύσιος Μπαλιούκος – Ενωτική Δημιουργία (ψηφοδέλτιο)
 
Αθανασία Κουσκουρή – Αλλάζουμε το Δήμο μας 
(ψηφοδέλτιο)

Νίκος Γκότσης – Λαϊκή Συσπείρωση 
(ψηφοδέλτιο)



Ευθύμιος Κοτζιάς – Ολυμπία Πορεία στο Μέλλον (ψηφοδέλτιο)

Θεόδωρος Παπαηλίου – Συμπαράταξη Πολιτών 
(ψηφοδέλτιο)

Γεώργιος Τζαβάρας – Λαϊκή Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)



Πανταζής Χρονόπουλος – Δυναμική Πρωτοβουλία 
(ψηφοδέλτιο)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Απόστολος Κατσιφάρας – Δικαίωμα στην πρόοδο (ψηφοδέλτιο)

Ανδρέας Κατσανιώτης – Μαζί να φτιάξουμε τον τόπο μας (ψηφοδέλτιο)

Βασίλης Χατζηλάμπρου – Αντίσταση Πολιτών Δ. Ελλάδας (ψηφοδέλτιο)

Θύμιος Σώκος – Δυτική Συμπολιτεία (ψηφοδέλτιο)

Γιάννης Ζαφειρόπουλος – Ανεξάρτητη Περιφερειακή Συμμαχία (ψηφοδέλτιο)

Νίκος Καραθανασόπουλος – Λαϊκή Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Δεσύλλας – Αριστερή Παρέμβαση Αντικαπιταλιστική Κίνηση  (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Κανέλλης – Οικολογική Δυτική Ελλάδα (ψηφοδέλτιο)

Παναγιώτης Λαλιώτης – Γέφυρα Ανατροπής και Δημιουργίας (ψηφοδέλτιο)

Χρήστος Ρήγας – Ελληνική Αυγή για τη Δυτική Ελλάδα (ψηφοδέλτιο)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Πέτρος Τατούλης – Νέα Πελοπόννησος (ψηφοδέλτιο)

Οδυσσέας Βουδούρης – Πελοππόνησος Πρώτα (ψηφοδέλτιο)

Ιωάννης Μανώλης – Πελοποννησιακή Ένωση (ψηφοδέλτιο) 

Νίκος Γόντικας – Λαϊκή Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Δέδες – Δημοκρατική Πελοποννησιακή Συνεργασία (ψηφοδέλτιο)

Δήμητρα Λυμπεροπούλου – Πελοπόννησος Οικολογική (ψηφοδέλτιο)

Παναγιώτης Κάτσαρης – Ανταρσία στο Μωριά (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Δολτσινιάδης – Ελληνική Αυγή για την Πελοπόννησο (ψηφοδέλτιο)

 

ΑΧΑΪΑ

Δήμος Πατρέων

Γιάννης Δημαράς – Τώρα για την Πάτρα (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Πελετίδης – Λαϊκή Συσπείρωση στο Δήμο Πάτρας (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Χριστόπουλος – Νέα Πόλη (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Σπαρτινός – Πάτρα Ανθρώπινη Πόλη (ψηφοδέλτιο)

Νίκος Οικονομόπουλος – Πάτρα Δυνατή (ψηφοδέλτιο)

Χρήστος Πατούχας – Ανυπότακτη Πολιτεία (ψηφοδέλτιο)

Βίβιαν Σαμούρη – Όλοι μαζί για την Πάτρα (ψηφοδέλτιο)

Ανδρέας Παναγιωτόπουλος – Αγωνιζόμενοι Πολίτες (ψηφοδέλτιο)

Ανδρέας Τζουραμάνης – Πρωτοβουλία για την Πάτρα (ψηφοδέλτιο)

Νίκος Τζανάκος – Πάτρα Η δική μας πόλη (ψηφοδέλτιο)

Θόδωρος Ντρίνιας – Κοινοτικον (ψηφοδέλτιο)

Λέττα Ζάγκλα – (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Αιγιάλειας

Γρηγόρης Τριανταφυλλόπουλος – Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοβουλία (ψηφοδέλτιο)

Ευστάθιος Θεοδωρακόπουλος – Δημοτική Συσπείρωση Αιγιάλειας (ψηφοδέλτιο)

Αθανάσιος Παναγόπουλος (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Παπακωνσταντίνου – Δράσυ Αιγιαλέων (ψηφοδέλτιο)

Χρήστος Λαϊνάς – Λαϊκή Συσπείρωση Αιγιαλέων (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Δυτικής Αχαϊας 

Παναγιώτης Κουνάβης – (ψηφοδέλτιο)

Γκοτσούλιας Διονύσης – (ψηφοδέλτιο)

Χρήστος Νικολάου – (ψηφοδέλτιο)

Αλέκος Θανόπουλος – (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Καλαβρύτων

Δημήτρης Κατσικόπουλος (ψηφοδέλτιο)

Γεώργιος Λαζουράς (ψηφοδέλτιο)

Σταμάτης Ανδριόπουλος (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Ερυμάνθου

Θάνος Κάρπης – (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Τσουμπρής – (ψηφοδέλτιο)

Τάκης Γεωργακόπουλος – (ψηφοδέλτιο)

 

 

ΜΕΣΣΗΝΙΑ
 

Δήμος Καλαμάτας

Παναγιώτης Νίκας – Πρωτοβουλία (ψηφοδέλτιο)
 
Μανώλης Μάκαρης – Ανοιχτός Δήμος – Ενεργοί Πολίτες (ψηφοδέλτιο)

Θόδωρος Μπρεδήμας – Αλλαγή για τον Δήμο Καλαμάτας (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Δημητρούλιας (ψηφοδέλτιο)

Μιχάλης Αντωνόπουλος – Ανεξάρτηση Συμμαχία Πολιτών (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Οικονομάκος – Λαϊκή Συσπείρωση για το Δήμο Καλαμάτας 
(ψηφοδέλτιο)


Δήμος Τριφυλίας  

Σαράντος Κουκούμης – Λαϊκή Συσπείρωση για τον Δήμο Τριφυλίας (ψηφοδέλτιο)

Παναγιώτης Κατσιβέλας – Τριφυλία Ξεκινάμε (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Θεοδωρακόπουλος – Ριζοσπαστική Αυτοδιοικητική Κίνηση ( Ρ.Α.Κι.) (ψηφοδέλτιο)

Στάθης Ανδρινόπουλος – Η Τριφυλία Αλλάζει (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Μεσσήνης

Στάθης Αναστασόπουλος – Δημοτική Ένωση Μεσσήνης (ψηφοδέλτιο)

Γιώργος Τσώνης – Αδέσμευτη Κίνηση Πολιτών Δήμου Μεσσήνης (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Αποστολόπουλος – Λαϊκή Συσπείρωση για το Δήμο Μεσσήνης (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Σαμπαζιώτης – Συμμαχία Πολιτών (ψηφοδέλτιο)

 

Δήμος Πύλου – Νέστορος

Ηλίας Κανάκης – Κοινωνία σε ΚίνησηΑνεξάρτητη Κίνηση Δημοτών Πύλου Νέστορος (ψηφοδέλτιο)

Δημήτρης Καφαντάρης – Δύναμη Ελπίδας (ψηφοδέλτιο)

Νίκος Καραμπάτσος – Ενωτική Συνεργασία – Πρωτοβουλία Ανάπτυξης (ψηφοδέλτιο)

Σοφία Αποστολοπούλου – Λαϊκή Συσπείρωση για το Δήμο Πύλου Νέστορος (ψηφοδέλτιο)


Δήμος Δυτικής Μάνης

Δημήτρης Γιαννημάρας (ψηφοδέλτιο)

Παναγιώτης Κουφαλάκος – Λαϊκή Συσπείρωση για τη Δυτική Μάνη (ψηφοδέλτιο)

Γιάννης Μαραμπέας – Εναλλακτική Μανιάτικη Ανανεωτική Συσπείρωση (ψηφοδέλτιο)

Παναγιώτης Μπασάκος – Πρώτα η Μάνη (ψηφοδέλτιο)

 

Δήμος Οιχαλίας

Γιώτα Γεωργακοπούλου – Δημοτική Ένωση Οιχαλίας (ψηφοδέλτιο)

Αριστείδης Σταθόπουλος – Δημοτική Υπέρβαση (ψηφοδέλτιο)

Κωνσταντίνος Δημητρακόπουλος – Βήμα στο Αύριο (ψηφοδέλτιο)

Κώστας Ρεϊτζόπουλος – Λαϊκή Συσπείρωση για το Δήμο Οιχαλίας  (ψηφοδέλτιο)

Ηλίας Σακελλαριάδης – Καθαρή Λύση (ψηφοδέλτιο)