Όλα τα ονόματα του συνδυασμού της Δώρας Καλάκου

kalakou.jpg

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Καλάκου Θεοδώρα του Αθανασίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΩΛΑΚΟΣ


  • Δημόπουλος Αντώνιος του Θεοδώρου
  • Ρελλιάς Αριστείδης του Γεωργίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΙΑΡΔΑΝΟΥ


  • Θεοδωρόπουλος Φώτιος του Κωνσταντίνου
  • Κακαράκης Ιωάννης του Ηλία
  • Παναγιωτοπούλου Γεωργία του Αδάμ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ


  • Αθανάσουλας Χρήστος του Παναγιώτη
  • Αλεξανδροπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου
  • Γαλανόπουλος Διονύσιος του Κωνσταντίνου
  • Γεωργόπουλος Παναγιώτης του Αλεξίου
  • Γκελντή Ελένη του Διονυσίου
  • Δούνιας Γεώργιος του Ανδρέα
  • Δούρος Θεόδωρος του Νικολάου
  • Ζέζας Ανδρέας του Χαράλαμπου
  • Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
  • Καββαθάς Τρύφων του Γεωργίου
  • Καλαντζή Βασιλική του Θεοδώρου
  • Καραμεσίνη Δήμητρα του Θεοδώρου
  • Κάσσας Αθανάσιος του Παναγιώτη
  • Κουτσούκου Μαρία του Κωνσταντίνου
  • Κωνσταντόπουλος Γεώργιος του Σπυρίδωνα
  • Λύγκας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  • Μάντεσης Γεώργιος του Νικολάου
  • Μπάστας Ευστάθιος του Γεωργίου
  • Μπίνη Ανδριάνα (Άννα) του Γεωργίου
  • Μπίτσικας Παύλος του Αθανασίου
  • Ξένου Ελένη του Νικολάου
  • Ξυνής Άγγελος του Παναγιώτη
  • Παναγούλης Αθανάσιος του Ηλία
  • Παπαδημητρίου Δημήτριος του Αθανασίου
  • Παπαδοπούλου Ευγενία (Τζένη) του Γεωργίου
  • Ραμαροσόν Λουίς – Χάρης του Ζερμαίν
  • Σακελλάρη Βασιλική του Αποστόλου
  • Σιδηροκαστρίτης Σπυρίδων του Ιωάννη
  • Σταυρόπουλος Γεώργιος του Διονυσίου
  • Τερλεπάνης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  • Τραμπαδώρος Διονύσιος (Σάκης) του Ιωάννη
  • Τσαντίλη Άννα του Αναστασίου
  • Χαροκόπος Νικόλαος του Ανδρέα
  • Χριστοδούλου – Μαντά Βασιλική του Ηλία
  • Χρυσοβέργη (Μονοκρούσου) Θαρρενή (Ντίνα) του Σάββα


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΩΛΕΝΗΣ


  • Κομπορόζος Δημήτριος του Βασιλείου
  • Κουτσογιαννάκη Αναστασία του Παναγιώτη
  • Μαρκόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου
  • Ντιντίφας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  • Ντούμας Μαρίνος – Κυριάκος του Νικολάου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


1. Δημοτική κοινότητα Πύργου

  • Αντωνόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
  • Δεσύλλας Κωνσταντίνος του Νικολάου
  • Κωνσταντίνου Ευάγγελος του Βασιλείου
  • Μπαξεβανάκης Σόλωνας του Δημητρίου
  • Ραμαροσόν Ζερμαίν του Λουΐ
  • Σιδηροκαστρίτη Ιωάννα του Δημητρίου
  • Σμαρνάκης Νικόλαος του Φωτίου
  • Σωτηροπούλου Σοφία του Παναγιώτη


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


1. Τοπική Κοινότητα Αγίας Άννης

  • Διαμαντόπουλος Διαμαντής του Λεωνίδα
  • Τσουρούλα Χρυσάφω του Λεωνίδα


2. Τοπική κοινότητα Αγίου Γεωργίου

  • Δρακοπούλου Χρυσούλα του Ανδρέα


3. Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου

  • Βρεττός Δημήτριος του Παναγιώτη
  • Κούλης Παναγιώτης του Ευάγγελου


4. Τοπική Κοινότητα Αλποχωρίου

  • Μπουτσικάκης Αλέξιος του Γεωργίου


5. Τοπική Κοινότητα Αλφειούσης

  • Αυγουστίνος Ανδρέας του Νικολάου
  • Ζεκυριάς Πέτρος του Αλέκου
  • Κρητικού Χαρίκλεια (Χαρά) του Δημητρίου
  • Λεβεντάκος Ιωάννης του Ξενία


6. Τοπική Κοινότητα Αμπελώνος

  • Ζαχιώτης Αλέξανδρος του Θεοδώρου
  • Νικολοπούλου Ελένη του Χαράλαμπου


7. Τοπική Κοινότητα Αρβανίτη

  • Αντωνόπουλος Διονύσιος του Χρήστου


8. Τοπική Κοινότητα Βουνάργου

  • Καλάκος Αλέξιος – Παναγιώτης


9. Τοπική Κοινότητα Γούμερου

  • Αναστασόπουλος Νικόλαος του Αγγελή
  • Γαβριλόπουλος Αριστείδης του Γεωργίου
  • Ροδόπουλος Μιχαήλ του Γεωργίου
  • Τούμπας Ιωάννης του Νικολάου


10. Τοπική Κοινότητα Γρανιτσαιίκων

  • Λιαροπούλου Θεοδώρα του Γεωργίου


11. Τοπική Κοινότητα Ελαιώνος

  • Πλάγος Ηρακλής του Κωνσταντίνου


12. Τοπική κοινότητα Επιταλίου

  • Γκιόκας Ανδρέας του Λεωνίδα
  • Στασινούλια Ελένη του Μιχαήλ


13. Τοπική Κοινότητα Καράτουλα

  • Δογκάκης Γεώργιος του Βασιλείου
  • Κλειδέρης Σταύρος του Πάνου


14. Τοπική Κοινότητα Κατακόλου

  • Καντούνης Κωνσταντίνος του Καρόλου
  • Μαρκεσίνη Γεωργία του Ευάγγελου
  • Τριβιζάς Πέτρος του Ιωάννη


15. Τοπική Κοινότητα Κατσαρού

  • Τουμπέκη Αικατερίνη (Νίνα) του Γεωργίου


16. Τοπική Κοινότητα Κολιρίου

  • Μανιάτης Ευθύμιος του Νικολάου


17. Τοπική Κοινότητα Λασταιΐκων

  • Βασιλοπούλου Ειρήνη του Βασιλείου


18. Τοπική Κοινότητα Μουζακίου

  • Κουλοχέρας Νικόλαος του Δημητρίου
  • Μπούρης Παναγιώτης του Ζαχαρία


19. Τοπική Κοινότητα Μυρτέας

  • Δούνια Ευγενία του Ανδρέα
  • Λεβέντης Παναγιώτης του Θεοδώρου
  • Μπίσσα Ελισσάβετ του Ιωάννη


20. Τοπική Κοινότητα Πράσινου

  • Καλάκου Μαρία του Ανδρέα


21. Τοπική Κοινότητα Σαλμώνης

  • Σταματελοπούλου Θεώνη του Βασιλείου


22. Τοπική Κοινότητα Σκαφιδιάς

  • Καλάκου Κωνσταντίνα (Νούλη) του Ιωάννη


23. Τοπική Κοινότητα Σκουροχωρίου

  • Γαργαλιάνος Δημήτριος του Ιάσωνα
  • Μπάστα Ελένη του Κωνσταντίνου


24. Τοπική Κοινότητα Χειμαδιού

  • Τερλεπάνης Νικόλαος του Κωνσταντίνου