Όλα τα ονόματα του συνδυασμού του Α.Καράμπελα

dscf5953.jpg

Όνομα συνδυασμού

«ΠΥΡΓΟΣ-ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ»

 

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΑ

Υποψήφιοι Δημοτικοί  Σύμβουλοι

ΠΑΤΣΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Βώλακος)                                 .

ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Βώλακος)                                 .

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί  Σύμβουλοι

ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Ιάρδανου)                            .

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Ιάρδανου)                              .                           

  ΑΣΤΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Ιάρδανου)                                        .                          

  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Ιάρδανου)            .                                             

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί  Σύμβουλοι

ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πύργου)                               .

ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ-ΜΟΥΣΧΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πύργου)      .

ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πύργου)                                      .

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πύργου)                        .

ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πύργου)                                                .

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πύργου)                      .

ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πύργου)                              .

ΔΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πύργου)                                                .

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πύργου)                               .

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Πύργου).                      

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (Πύργου)                    .

ΚΑΝΔΥΛΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Πύργου)            .

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πύργου)                    .

ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πύργου)                                        .

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΗ) του ΑΝΔΡΕΑ ((Πύργου)                              .

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πύργου)                                   .

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Πύργου)                                 .

ΚΛΑΔΗ-ΓΕΩΡΓΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πύργου)                                .

ΚΟΡΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Πύργου)                                  .

ΚΟΡΚΟΛΗ ΘΕΩΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πύργου)                              .

ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ-ΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Πύργου)                        .

ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Πύργου)                                                .

ΜΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πύργου)                                           .

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ (Πύργου)                                        .

ΜΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (Πύργου)                                         .

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πύργου)                      .

ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Πύργου)                                 .

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Πύργου)                             .

ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Πύργου)                                                    .

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Πύργου)                                                .

ΣΚΙΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Πύργου)                                                      .

ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Πύργου)                                      .

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πύργου)                                 .

ΤΣΕΚΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Πύργου)                                   .

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΕΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Πύργου)          .

 

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

                                     Υποψήφιοι Δημοτικοί  Σύμβουλοι        

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ (Ωλένης)                 .

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Ωλένης)                               .

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Ωλένης)                        .

ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Ωλένης)                                                   .

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Ωλένης)                               .

ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Ωλένης)                                 .

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πύργου

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                      .

ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                             .

ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                     .

ΜΠΡΙΝΤΖΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                       .

ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                    .

ΝΤΑΛΙΟΥ-ΛΕΜΠΟΤΕΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                      .

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                            .

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                             .

ΡΑΣΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                          .

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                        .

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                          .

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι  Αγίας Άννης

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                                               .

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                            .

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αγίου Γεωργίου

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                 .

ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                            .

ΣΑΛΠΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       .

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αγίου Ηλία Πύργου

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            .

ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             .

ΠΗΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     .

ΧΑΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   .

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αγίου Ιωάννου

ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               .

ΚΑΡΥΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                                  .

ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                            .

ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                   .        

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι  Αγίων Αποστόλων

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ                                                         .

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                      .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΔΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Αγριδίου

ΤΖΕΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    .

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                            .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αλποχωρίου

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                              .                                                                            

ΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                              .                                                                            

ΜΠΙΡΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                  .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αλφειούσης

 

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                 .

ΚΟΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                               .

ΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ                                                                   .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Αμπελώνος

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                               .

ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                              .

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                              . 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΕΜΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Ανεμοχωρίου

ΚΑΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Αρβανίτη

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                             .

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                        .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Βαρβασαίνης

ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                .

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                                .

ΜΙΣΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                             .

ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Βουνάργου

ΒΟΥΣΔΟΥΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           .

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                .

ΡΗΓΑ ΝΙΚΟΛΙΑ (ΝΙΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                            .

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΧΙΤΣΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Βροχίτσης

ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ                                                            .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΤΙΝΑΙΪΚΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Βυτιναιϊκων

ΒΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                         .

ΜΑΚΟ ΓΙΑΝΝΗ του ΓΙΩΡΓΟ                                                                                 .

ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                           .

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Γουμέρου

ΖΑΓΚΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              .

ΚΟΛΟΒΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΈΝΗ                                          .

ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΥΛΑΪΔΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            .

ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΝΙΤΣΑΙΪΚΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Γρανιτσαιίκων

ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     .

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΥΡΩΝΑ                                                      .

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                     .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Ελαιώνος

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              .

ΜΠΑΡΔΟΥΣΗ-ΜΠΙΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΡΩΔΗ                           .                                                    

ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                    .

ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                       .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Επιταλίου

ΖΩΖΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       .

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   .

ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                      .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Καρατουλα

ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      .

ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                      .

ΣΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ                                                            .

ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                       .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Καρυάς

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     .

ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                     .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κατακόλου

ΒΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                            .

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                .

ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                               .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κατσαρού

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                              .

ΤΣΑΠΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                 .

 

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΙΝΔΙΑΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κλινδιάς

ΑΒΡΑΜΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                          .

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                               .

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                             .

ΤΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                  .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΙΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κολιρίου

ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                         .

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                  .

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                           .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Κορακοχωρίου

ΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                 .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Κορυφής 

ΚΑΥΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                        .

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Κουτσοχέρας

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                             .

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                             .

ΜΑΣΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ                                                             .

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                  .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΝΘΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Λανθίου

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               .

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                      .

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                   .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΣΤΑΙΪΚΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Λασταιίκων

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                        .

ΞΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                     .

ΨΑΡΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΤΖΟΪΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Λατζοίου

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                      .

ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                  .

ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                                          .

ΤΣΙΓΚΡΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΕΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Λεβεντοχωρίου

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                 .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Μαγούλας

ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              .

ΚΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                   .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Μουζακίου

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                     .

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                           .

ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                                            .

ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ                                                                           .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΕΑΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Μυρτέας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   .

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                   

ΡΕΤΣΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                         .

ΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                        .                                                                       

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Ξυλοκέρας

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                .

ΚΟΛΛΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                           .

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                          .

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                  .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΒΑΡΒΑΣΑΙΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Παλαιοβαρβασαίνης

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                              .

ΕΓΚΑΡΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                          .

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                                .

ΦΕΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                               .

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Πρασίνου                                                       .

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                             .

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                          .

ΧΡΟΝΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                                  .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Σαλμώνης                           .

ΜΑΓΚΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         .

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΜΑΡΙΝΗ                                               .

ΣΠΕΡΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                          .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΦΙΔΙΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Σκαφιδιάς

ΓΑΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Σκουροχωρίου

ΚΟΥΡΗ ΣΠΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                        .

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          .

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                      .

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΠΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Σοπίου

 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                      .

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΝΑΙΤΙΚΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                          .

ΣΙΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                                        .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΙΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Χαριάς

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                              .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Χειμαδιού

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                       .

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΛΕΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Ωλένης

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                .

ΚΟΥΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                               .

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                       .

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ