Όλα τα ονόματα του συνδυασμού του Γ.Λυμπέρη

lymperis_giannis_0_0.jpg

 

Με ονόματα-έκπληξη έκλεισε ο συνδυασμός

 

Με δύο ηχηρά ονόματα έκανε τη μεγάλη έκπληξη ο Γιάννης Λυμπέρης κλείνοντας το ψηφοδέλτιο της μεγάλης νίκης στις εκλογές της 18ης Μαΐου.

 

Ο γνωστός επιχειρηματίας Γιάννης Παρασκευόπουλος ιδιοκτήτης της εταιρείας Turbomed και ο πολιτικός μηχανικός, επί σειρά ετών υπάλληλος της Διεύθυνσης Τεχνικών έργων της Περιφερειακής Ενότητας Ηλείας και προϊστάμενος Πολιτικής Προστασίας Κώστας Μπαλκάμος, έδωσαν τα χέρια με το Γιάννη Λυμπέρη και συμπορεύονται με το συνδυασμό νίκης.

 

 

 

Γιάννης Παρασκευόπουλος

 

«Όλα αυτά τα χρόνια παρακολούθησα στενά την πορεία του πρώην δήμου Αμαλιάδας και τώρα Ήλιδας, υπό την Δημαρχία του φίλου και συμμαθητή μου Γιάννη Λυμπέρη. Είναι αλήθεια πως ένιωσα περήφανος από το τεράστιο έργο που συντελέστηκε και άλλαξε το επίπεδο της τοπικής μας κοινωνίας σε όλους τους τομείς. Έργα όπως η Κουρούτα και το Παλούκι, η Αρχαία Ήλιδα, το διυλιστήριο πόσιμου νερού του Πηνειού, η ολοκληρωμένη διαχείριση των απορριμμάτων, η προστασία της ακτής από τα αστικά και γεωργικά απόβλητα, ο σχεδιασμός και η σταδιακή ανάδειξη της Σοχιάς από το πλήρες αθλητικό κέντρο μέχρι το νεόδμητο 2ο Λύκειο, το ΤΕΙ Τεχνολόγων Γεωπονίας, το δημοτικό θέατρο και η πινακοθήκη στις φυλακές, ο πρότυπος βιολογικός καθαρισμός και τόσα άλλα, είναι μοναδικά σε επίπεδο χώρας και μερικά και σε Ευρωπαϊκό επίπεδο. Οι κρίσιμες στιγμές που περνά η χώρα μας και σε οικονομικό αλλά και σε θεσμικό επίπεδο, με υποχρεώνουν να στρατευτώ  δίπλα στο φίλο μου Δήμαρχο Γιάννη Λυμπέρη, για να ενώσουμε τις δυνάμεις μας για το αύριο του τόπου μας στην κρίσιμη πενταετία. Το νέο ΕΣΠΑ που έχει χρηματοδοτήσεις για επιχειρηματικότητα σε όλους τους τομείς (γεωργικό-κτηνοτροφικό- τουριστικό), για καινοτομία και επενδύσεις, τομείς που γνωρίζω πάρα πολύ καλά και μπορώ να συνεισφέρω αποφασιστικά, είναι για εμένα μεγάλο κίνητρο για να προσφέρω στον τόπο που γεννήθηκα, που ποτέ δεν ξέχασα μέχρι τώρα και που προσπάθησα να συνεισφέρω και να βοηθήσω τους ανθρώπους του όσο μπορούσα. Η νίκη ανήκει στην παράταξη του Γιάννη Λυμπέρη, που έφερε χρήματα από το ΕΣΠΑ μέσα στην κρίση όσο κανένας άλλος Δήμαρχος της χώρας και που μπορεί να κάνει το ίδιο και με το νέο ΕΣΠΑ για την αναδιάρθρωση και την ανόρθωση τους τόπου μας».

 

 

 

Κώστας Μπαλκάμος

 

«Με αίσθημα ευθύνης απέναντι στον τόπο μου και τους συμπολίτες μου, αποφάσισα να συμμετάσχω ενεργά σε αυτές τις εκλογές και συμπορεύομαι με τον Γιάννη Λυμπέρη, το Δήμαρχο που όλα αυτά τα χρόνια έχει να επιδείξει τεράστιο έργο σε όλους τους τομείς. Παρά τις απέλπιδες προσπάθειες όσων λασπολογούν, το έργο είναι υπαρκτό, έχει όνομα και φέρει τη σφραγίδα του Γιάννη Λυμπέρη. Δεν μπορούμε σε αυτή τη δύσκολη συγκυρία να μην αναγνωρίσουμε όλοι ότι ο δήμος Ήλιδας πέτυχε να κατασκευάσει διυλιστήριο, να λειτουργήσει αυτόνομη σχολή ΤΕΙ, να αποκτήσει κολυμβητήριο ευρωπαϊκών προδιαγραφών, να δρομολογήσει βιοκλιματικό πάρκο, εργοστάσιο διαχείρισης των απορριμμάτων, να ολοκληρώσει την πράξη εφαρμογής του σχεδίου πόλης, να δρομολογήσει την παράκτια προστασία. Ενισχύω λοιπόν και εγώ με την παρουσία μου το συνδυασμό των έργων, για να γίνουν ακόμη περισσότερα για τον οικιστικό ιστό της Αμαλιάδας, της Πηνείας, των δημοτικών διαμερισμάτων. Έχουμε μπροστά μας την πρόκληση του νέου ΕΣΠΑ και δεσμευόμαστε ότι θα το αξιοποιήσουμε στο έπακρο». 


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

  1. Αθανασοπούλου Αδαμαντία (Μάντω) του Γεωργίου – Υπάλληλος ΔΕΗ
  2. Αντωνάτος Αθανάσιος του Σωτηρίου –  Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Αμαλιάδας
  3. Αντωνόπουλος Ιωάννης (Νάκος) του Ανδρέα – Ελεύθερος επαγγελματίας
  4. Βαλσαμή-Σάκκου Ιωάννα σύζυγος Γερασίμου – Αρτοποιός
  5. Βασιλόπουλος Θεοδόσης του Θεοδώρου – Έμπορος λαϊκών αγορών
  6. Βυθούλκας Ιωάννης του Διονυσίου – Καθηγητής Φυσικής Αγωγής 1ου Λυκείου Αμαλιάδας, Προπονητής κολυμβητικής ομάδας ΑΡΙΩΝ
  7. Γιαννόπουλος Παναγιώτης του Σωτηρίου –  Δικηγόρος
  8. Γκρουμούσας Ανδρέας του Ξενοφώντος – Δάσκαλος, Προπονητής ομάδας βόλεϊ ΚΟΡΟΙΒΟΥ
  9. Δούλος Διονύσιος του Δημοσθένους –  Ελεύθερος επαγγελματίας

10. Ζαφειροπούλου Ελπινίκη του Μιχαήλ –  Δικηγόρος

11. Ζαχαρόπουλος Βασίλης του Ανδρέα –   Αντιδήμαρχος, Πρόεδρος Κέντρου Εξυπηρέτησης Αγροτών (ΚΕΑ) Αμαλιάδας

12. Ζωγράφος Ανδρέας του Αγγέλου – Υπάλληλος Νοσοκομείου Αμαλιάδας

13. Ηλιόπουλος (Σαρμουτζής) Θεόδωρος του Βασιλείου – Αγρότης

14. Θεοδωρόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη – Ελεύθερος επαγγελματίας

15. Θεοδωρόπουλος Πέτρος του Αθανασίου – Εκπαιδευτικός, Ιδιοκτήτης Φροντιστηρίου Μέσης Εκπ/σης

16. Καμαρινός Κωνσταντίνος του Βασιλείου – Συνταξιούχος οδηγός Ιντερμπετόν

17. Καραγιαννάκης Ανδρέας του Νικολάου –  Ελεύθερος επαγγελματίας

18. Καρύδας  Αθανάσιος (Σάκης) του Θωμά –  Αρχηγός ομάδας μπάσκετ ΚΟΡΟΙΒΟΥ

19. Καφύρα-Μαγκαφά Δέσποινα του Σπύρου – Οικιακά

20. Κιούφης Σταμάτιος-Ευάγγελος του Ιωάννη – Καθηγητής Φυσικής Αγωγής

21. Κλειδέρης Παναγιώτης του Ιωάννη –  Δημοτικός σύμβουλος, Εκπαιδευτικός

22. Κοκκαλιάρη Νικολέττα του Γεωργίου –  Περιφερειακή σύμβουλος, Πολιτικός Μηχανικός, υπάλληλος ΤΑΣ Πύργου

23. Κολέτσης Βασίλης του Ευθυμίου –  Ιδιωτικός υπάλληλος

24. Κορδονούρης Ανδρέας του Ιωάννη –  Οικονομολόγος

25. Κυριακόπουλος Διονύσιος του Νικολάου – Βιοτέχνης

26. Κωνσταντινόπουλος (Φλαμπούρης) Διονύσιος του Γεωργίου – Καθηγητής πληροφορικής 2ου Λυκείου Αμαλιάδας

27. Λάβδα-Πατσού Βασιλική του Σπυρίδωνος – Δημοτική σύμβουλος, τ. Προϊσταμένη ΙΚΑ Αμαλιάδας

28. Λιόσης Απόστολος του Αδάμ – Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου, Δικηγόρος

29. Μάσσαλας Μάριος του Κων/νου –  Καθηγητής χημικός 1ου Λυκείου Αμαλιάδας

30. Μπακέλλας Γεώργιος του Δημητρίου –  Δρ. Ιατρός-Χειρουργός, Επιμελητής Χειρουργικής Κλινικής Νοσ/μείου Αμαλιάδας

31. Μπαλκάμος Κωνσταντίνος του Νικολάου – Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε., π. Προϊστάμενος Πολιτικής Προστασίας Π.Ε. Ηλείας

32. Νικολάκος Χρήστος του Παναγιώτη –  Ελεύθερος Επαγγελματίας

33. Νοταράς  Σταύρος του Παναγιώτη – Καρδιολόγος, Δ/ντής Καρδιολογικής Κλινικής Νοσ/μειου Αμαλιάδας

34. Ντάνασης Χαράλαμπος του Νικολάου – Δημοτικός σύμβουλος, Τραπεζικός υπάλληλος

35. Ξένου-Οικονόμου Μαρία του Ιωάννη – Βοηθός μικροβιολόγου

36. Παναγιωτάρας Δημήτρης του Φωτίου  –  Αντιδήμαρχος, Εκπαιδευτικός

37. Παναγιωτοπούλου Κυριακή (Κούλα) του Πέτρου – Χοροδιδάσκαλος

38. Παναγοπούλου Ιωάννα του Βασιλείου – Οικιακά

39. Παπαδάτος Πέτρος του Παναγιώτη – Δημοτικός Σύμβουλος, Πρόεδρος Κοινωφελούς Επιχείρησης Δ.Ήλιδας

40. Παπανδρικόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη – Διευθυντής Φωτογραφίας

41. Παρασκευόπουλος Γεώργιος του Ορφέα – Δημοτικός σύμβουλος, Εκπαιδευτικός ΕΠΑΣ-ΟΑΕΔ

42. Παρασκευόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου – Επιχειρηματίας, Ιδιοκτήτης TURBOMED

43. Πατρινός Αντώνης του Βασιλείου – Δικηγόρος

44. Ποντίκης Νικόλαος του Πέτρου – Ελεύθερος επαγγελματίας

45. Προκόπης Διονύσιος του Κων/νου – πρ. Πρόεδρος Τ.Κ. Δάφνης, Αγρότης

46. Προκόπης Πέτρος του Γεωργίου – Δημοτικός Σύμβουλος, Συνταξιούχος αστυνομικός

47. Ραμπαβίλας Νέστορας του Χαράλαμπου – Αυτοκινητιστής

48. Σιακκάς Αλέξανδρος του Θωμά – Ελεύθερος επαγγελματίας

49. Σκουρφούντας Ιωάννης του Βασιλείου – Σύμβουλος & Πιστοποιημένος Πραγματογνώμων Ακινήτων-ΙΔΕΑ

50. Τάγιου Μαρία-Αφροδίτη του Στεφάνου – Δημοτική σύμβουλος, Διαιτολόγος-Διατροφολόγος

51. Τομαρόπουλος Στέφανος του Λεωνίδα –Πρόεδρος συλλόγου πωλητών αγορών «Άγιος Χαράλαμπος»

52. Τράπαλη Βασιλική του Ιωάννη – Καθηγήτρια χημικός MsEd, Ιδιοκτήτρια Φροντιστηρίων Μέσης Εκπ/σης Αμαλιάδας-Γαστούνης

53. Τσάμη Γεωργία σύζυγος Γεωργίου –  Ελεύθερη επαγγελματίας, Αρτοποιός

54. Τσιρώνης Ιωάννης του Κων/νου- Πλωτάρχης Λ.Σ. ε.α., π. Λιμενάρχης Παλουκίου

55. Φιλοπούλου-Κότσιφα Σοφία του Σταύρου – Αστυνομικός

56. Χαντζηγιάννης Κωνσταντίνος του Χρήστου – Οικοδόμος

57. Χριστόπουλος Ιωάννης του Περικλή –  Δημοτικός Σύμβουλος, Εκπαιδευτικός, Υπ/ντής 1ου Λυκείου Αμαλιάδας

58. Χριστοφόρου Ευάγγελος του Δημητρίου –  Αντιδήμαρχος Ήλιδας, Επιχειρηματίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΗΝΕΙΑΣ

 

  1. Λιακόπουλος Παναγιώτης του Ηλία
  2. Μπαντούνας Δημήτριος του Αγγέλου
  3. Μπιλίρης Νικόλαος του Διομήδη
  4. Μποτζολή Ξανθή του Ιωάννη
  5. Νικολόπουλος (Ψαράς) Νικόλαος του Χρήστου
  6. Ντούπης Βασίλειος του Δημητρίου
  7. Παναγιωτόπουλος (Κατσαρούπας) Νικόλαος του Σωτηρίου
  8. Τσαγγαρούλιας Παναγιώτης του Ιωάννη  

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

  1. Αδαμόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
  2. Ανυφαντής Μιχαήλ του Νικολάου
  3. Γαλανόπουλος (Γαλάνης) Αθανάσιος του Παναγιώτη
  4. Γιαννόπουλος Αλέξιος του Αποστόλου
  5. Θεοδωρόπουλος Άγγελος του Νικολάου
    1. Μαρκεσίνης Νικόλαος του Διονυσίου
    2. Μπεράτης Θεόδωρος του Σπυρίδωνος
    3. Οικονομοπούλου Χριστίνα του Γεωργίου
    4. Παρρά-Κρίσπη Κωστούλα (Νάντια) του Δημητρίου
    5. 10.  Χαρβάλου Αλεξάνδρα (Ντάντα) του Αθανασίου
    6. 11.  Χρονοπούλου-Πάλλα Ευδοξία (Εύη) σύζυγος του Θεοδώρου
    7. 12.  Ψυχογυιός Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1.   Δούκας Θεόδωρος του Κανέλλου
  2.   Καράμπελας Θεόδωρος του Νικολάου
  3.   Ρηγόπουλος Βασίλειος του Ανδρέα  
  4.   Ρουμελιώτης Βασίλειος του Διονυσίου   

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

 

  1.   Ανδριόπουλος Δημήτριος  του Κωνσταντίνου
  2.   Καράμπελα Κλεονίκη (Νίτσα) του Βασιλείου
  3.   Μπαρτζίλας Παναγιώτης του Αθανασίου
  4.   Μπογιοπούλου Κωνσταντίνα του Ηλία

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΩΝ

 

  1.  Αγγελής Εμμανουήλ του Αλεξάνδρου
  2.  Δανίκας Θεόδωρος του Σωτηρίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΠΙΔΟΧΩΡΙΟΥ

 

  1.  Αλεξανδρόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
  2.  Χαραλαμπόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

 

  1.  Παπαδάτος Γεώργιος του Ιωάννη
  2.  Παπακωνσταντινόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου
  3.  Τσακοπιάκος Αναστάσιος του Αποστόλου
  4.  Φωτόπουλος Ευάγγελος του Μιχαήλ

             

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΩΝΑ

 

  1.   Μπούρος Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος   
  2.   Στασινόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΗΛΙΔΑΣ

 

  1.    Γουρδουμπάς Ιωάννης του Νικολάου
  2.    Δάνεσης Πέτρος του Βασιλείου
  3.    Μπουτζαρέλης Αριστομένης του Ανδρέα
  4.    Παρασκευοπούλου Αθανασία του Διονυσίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΕΙΟΥ

 

  1.  Γιαννόπουλος Αριστοτέλης του Νικολάου
  2.  Οικονομόπουλος Ανδρέας του Περικλή
  3.  Παναγιωτόπουλος Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  4.  Τριανταφυλλόπουλος Αθανάσιος του Νικολάου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΗΣ

 

  1. Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  2. Σπυρόπουλος Ιωάννης του Σπυρίδωνος

                  

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΑΝΙΔΙΟΥ

 

  1. Γκάτζος Νικόλαος του Ιωάννη
  2. Ξύκη-Παπαδοπούλου Νίκη του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1.  Γεωργακόπουλος Παναγιώτης του Σταύρου
  2.  Γιαννακόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
  3.  Δημητροπούλου Αικατερίνη του Αγγέλου
  4.  Κολοβός Σπύρος του Νικολάου          

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

 

  1. Κατσαντώνης Απόστολος του Ιωάννη
  2. Κατσαντώνης Γεώργιος του  Θεοδώρου
  3. Κουτσούλη-Θεοδωροπούλου Αντωνία του Γεωργίου
  4. Τσαγρής  Χρήστος του Βασιλείου

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ

 

  1. Γιαννικοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου
  2. Γκουβέρος Ιωάννης του Νικολάου
  3. Πατσός Φώτιος του Νικολάου
  4. Προκόπης Μιχαήλ του Δημητρίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑΣ

 

 

  1.   Δημητρακόπουλος Βασίλειος του Νικολάου
  2.   Ζαχαρόπουλος Διονύσιος του Ανδρέα
  3.   Ζωγόπουλος Φώτιος του Κωνσταντίνου
  4.   Πιτσούνης Κωνσταντίνος του Χαράλαμπου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΝΑΙΪΚΩΝ

 

  1.   Αναδιώτη Μαρία του Κωνσταντίνου
  2.   Ζαχαρόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
  3.   Ηλιόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  4.   Κυριακόπουλος Ευστάθιος του Θεοδώρου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΦΥΡΑΣ

 

  1. Ανδρωνιώτης Βασίλειος του Νικολάου
  2. Θεοδοσόπουλος Διονύσιος του Βλασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

  1.  Βλασσόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
  2.  Ντούπη Σοφία του Ανδρέα
  3. Πετροπούλου Πούλια του Δημητρίου
  4.  Σχοινά Ιωάννα του Δημητρίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ

 

  1.   Μπούζα Μαρία του Νικολάου
  2.   Φιλιππόπουλος Δημήτριος του Θεοδώρου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

 

  1.    Γεωργόπουλος (Στρυμόνας) Νικόλαος του Παναγιώτη
  2.    Θεοδωρόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  3.    Λαβαζός Κυριάκος του Δημητρίου
  4.    Παναγοπούλου Διονυσία του Διονυσίου

  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΟΥ

          

 

  1.   Κουτσουράκης Γεώργιος του Βασιλείου
  2.   Μπασιλάρης Ορφέας του Νικολάου
  3.   Σταυρόπουλος Ευστάθιος του Δημητρίου
  4.   Τσάκος Θεόδωρος του Βασιλείου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑΣ

 

  1.  Αποστολόπουλος Χρήστος του Βασιλείου
  2.  Κορδονούρης Σταύρος του Γεωργίου
  3.  Μπουντουβής Παναγιώτης του Σόλωνος
  4.  Ρούτση-Νιπεργιάλη Διονυσία του Χαράλαμπου

  

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

  1.   Βασιλόπουλος  Παναγιώτης του Αγγέλου
  2.   Ζησιμόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου
  3.   Κότσιφα Μαρία του Βασιλείου
  4.   Λουρίδας Παναγιώτης του Βασιλείου  

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΑΝΑ

 

  1.  Καραμπάτσης Χρύσανθος του Νεοκλή
  2.  Κρεμμύδας Γρηγόριος του Γεωργίου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΤΤΑ

 

  1.  Μπελογιάννης Ιωάννης του Σπυρίδωνος
  2.  Τσαρούχας Γεώργιος του Θεοδώρου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΚΑ

 

  1. Γεωργόπουλος Κλεάνθης του Διονυσίου
  2. Γιαννόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

 

  1. Αυγερινόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη
  2. Πετρόπουλος Αργύριος του Νικολάου  
  3. Συρμής Χρήστος του Βασιλείου
  4. Τζαϊλάκη-Πετροπούλου Κωνσταντίνα του Νικολάου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

 

  1. Αστερή Θεοδώρα του Τρύφωνος
  2. Κοκκότης Γεώργιος του Θεοδώρου
  3. Κορδονούρη Σωτηρία σύζυγος του Ιωάννη
  4. Μπαμάκος Γεώργιος του Σταύρου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1.  Κόλλιας Νικόλαος του Γεωργίου
  2.  Ροκανά Βασιλική του Κωνσταντίνου
  3.  Σεϊντής Αθανάσιος του Ιωάννη
  4.  Σεϊντής  Γεώργιος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΙΑΤΑΣ

 

  1.   Αβραμίδης Φίλιππος του Θεοδώρου
  2.   Νικολαβγένης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  3.   Ρέτση Γιάννα του Κωνσταντίνου
  4.   Στούπας Ευάγγελος του Νικολάου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΙΑΣ

 

  1.  Καρβούνης Γεώργιος του Ιωάννη
  2.  Μαρτζάκλης Θεόδωρος του Σπυρίδωνος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

  1.  Γκατζούνας Ιωάννης του Παναγιώτη
  2.  Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος του Διονυσίου
  3.  Καπανδρίτης Γεώργιος του Νικολάου
  4.  Κώνστα-Μπουγονικολού Βασιλική του Νικολάου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

 

  1.  Αναστασοπούλου Αικατερίνη σύζυγος του Κωνσταντίνου
  2.  Αργυρόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη
  3.  Ασημακόπουλος Χαράλαμπος του Χρήστου  
  4.  Λαζανά Ελένη του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΙΒΑ

 

  1. Κανελλόπουλος Χρήστος του Νικολάου
  2. Κωστόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη

                     

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΣΤΙΟΥ

 

  1.  Βασιλόπουλος Ευάγγελος του Γεωργίου
  2.  Κοτσοχείλης Κωνσταντίνος του  Παναγιώτη

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΒΑΡΙΟΥ

 

  1.  Γκρίλλας Ελισσαίος του Βασιλείου
  2.  Δέρβος Κωνσταντίνος του Διονυσίου
  3.  Δημάκος (Γκρέβελος) Παναγιώτης του Γεωργίου
  4.  Σαφαρή Χαρίκλεια του Ευσταθίου