Όλα τα ονόματα του συνδυασμού του Παναγιώτη Νίκα

nikasdikastirio-001.jpg

ΠΤΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

Ο Δήμαρχος Καλαμάτας Παναγιώτης Νίκας μαζί με 72 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους και 109 υποψηφίους συμβούλους και υποψηφίους εκπροσώπους Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων στην τρίτη μάχη του συνδυασμού για το Δήμο Καλαμάτας.

Ακολουθούν τα ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού

 

Δ.Ε. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

64

1.            ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΟΡΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ / ΓΕΩΠΟΝΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΤΟΠΙΟΥ             

2.            ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΙΟΚΛΗ / ΣΥΝ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ  

3.            ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΕΡΟΛΕΣΧΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  

4.            ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ                 

5.            ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΔΗΜΗΤΡIOΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ – ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ

                 

6.            ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΣΩΤΗΡΗΣ             ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΓΥΜΝ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

                 

7.            ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

                 

8.            ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ – ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΕΣ  

9.            ΒΓΕΝΗΣ                ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ      

10.          ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ / ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛ/ΣΟΥ

                 

11.          ΒΡΥΩΝΗΣ            ΠΕΤΡΟΣ                ΑΛΕΞΙΟΣ              ΣΕΦ / ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ                 

12.          ΓΑΛΕΑ -ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΥ (1)           ΔΗΜΗΤΡΑ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΟΙΚΙΑΚΑ, ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         

13.          ΓΕΝΝΑΤΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΕΤΡΟΣ                ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

                 

14.          ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  (2)                 ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ)                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΜΠΟΡΟΣ

                 

15.          ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΡ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

                                                                 

16.          ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΚΥΡΙΑΚΟΣ            ΙΑΤΡΟΣ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ / ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ / ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΝΟΔΕ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

                 

17.          ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΥΝ. ΕΝΩΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ

                 

18.          ΓΟΥΡΔΕΑΣ           ΑΝΔΡΕΑΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ/ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ     

19.          ΓΥΦΤΕΑΣ              ΗΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ                 

20.          ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ                 ΔΗΜΗΤΡΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑNΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

                 

21.          ΔΙΚΑΙΟΥΛΑΚΟΣ                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΗΛΙΑΣ   ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

                 

22.          ΔΟΥΖΗΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ            ΧΡΙΣΤΟΣ               ΙΑΤΡΟΣ – ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ              

23.          ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΜΕΣΙΤΗΣ

                 

24.          ΔΡΟΥΓΑΣ             ΠΑΝΤΕΛΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ

                 

25.          ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  

26.          ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ (3) ΑΝΝΑ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

                 

27.          ΚΑΜΒΥΣΙΔΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ

                 

28.          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                  ΑΝΔΡΕΑΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΥΑΚ / ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΠΡ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

                 

29.          ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ

                 

30.          ΚΑΡΑΤΖΕΑΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ / ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΕΟΠΥΥ (ΠΕΔΥ) ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ    

31.          ΚΑΡΒΕΛΗΣ          ΓΙΩΡΓΟΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ                

32.          ΚΑΤΣΑ (4)            ΦΩΤΟΥΛΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ)   ΜΙΧΑΗΛ               ΙΑΤΡΟΣ

                 

33.          ΚΟΝΤΑΞΗ (5)     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

                 

34.          ΚΟΥΛΗ (6)           ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΠΟΛΑ)     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ      

35.          ΚΟΥΤΙΒΑΣ            ΗΛΙΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ / ΕΜΠΟΡΟΣ      

36.          ΜΑΛΑΜΑ – ΤΑΤΣΗ  (7)   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        Σύζυγος ΧΡΙΣΤΟΥ              ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ / ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ, ΣΠΟΝΔΥΛΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

                 

37.          ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ      ΣΑΡΑΝΤΟΣ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΔΑΣΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ           

38.          ΜΑΥΡΕΑ (8)        ΑΣΤΡΙΝΗ (ΑΣΤΡΗ)            ΑΝΤΩΝΗΣ           ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ/ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

                 

39.          ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ             ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Κ.Α.Κ. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β’ ΚΑΠΗ / ΑΓΡΟΤΗΣ

                 

40.          ΜΟΥΣΤΡΟΥΧΟΥ (9)          ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ/ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ «ΥΠΟΜΟΝΗ» ΤΩΝ ΑμεΑ, ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ

                 

41.          ΜΠΑΖΙΓΟΣ          ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΣΤΑΥΡΟΣ              ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΒΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                 

42.          ΜΠΑΚΑΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ / ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΕΙ / ΜΕΛΟΣ ΝΟΜΑΡΧ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΔΕΔΥ/ ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

                 

43.          ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ / ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΛ/ΣΟΥ ΠΕΡ. ΕΝΟΤ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

                 

44.          ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Κ.Ε. ΦΑΡΙΣ /ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

                 

45.          ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ    ΠΑΥΛΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ       

46.          ΜΠΟΥΡΑΣ           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΤΙΚΩΝ             

47.          ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ

                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ              ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ / ΛΟΓΙΣΤΗΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

                 

48.          ΝΙΚΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΠΕΤΡΟΣ                ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

                 

49.          ΝΙΚΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΙΛΟΤΟΣ / ΑΝΤΙΣΜΗΝΑΡΧΟΣ ε.α.

                 

50.          ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ     ΓΙΩΡΓΟΣ               ΚΟΣΜΑΣ              ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Γ.Σ.

                 

51.          ΝΤΙΝΤΑ (10)       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΕΝΤ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

                 

52.          ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ (11)      ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ   ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ, ΥΠΕΥΘ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ          

53.          ΠΟΛΙΤΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ            ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΟΝΟΜΑΤΟΘΕΣΙΑΣ/ΜΕΛΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ /ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

                 

54.          ΣΑΜΙΤΑΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

                 

55.          ΣΟΥΜΠΛΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΝΕΔΟΥΣΑΣ       

56.          ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΠΕΤΡΟΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

                 

57.          ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

                 

58.          ΤΣΑΟΥΣΗ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ (12)                  ΕΛΕΝΗ ΣΥΖΥΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΓΛΥΠΤΡΙΑ / ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ / ΜΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ

                 

59.          ΤΣΑΟΥΣΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

                 

60.          ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΠΡ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ/ ΠΡ. ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ    

61.          ΤΣΩΛΗΣ                ΠΕΤΡΟΣ                ΗΛΙΑΣ   ΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΨΗΤΟΠΩΛΗΣ     

62.          ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ & ΠΟΙΝΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ           

63.          ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗΣ                 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΓΡΟΤΗΣ              

64.          ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                ΣΤΑΥΡΟΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΥΝ. ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ                  

 

Δ.Ε. ΑΡΙΟΣ

3

 61.         ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ                ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)      ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

                 

62.          ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΕΡΙΚΛΗΣ            ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΒΑΡΕΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ                

63.          ΦΑΒΑΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ / ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ     

Δ.Ε. ΘΟΥΡΙΑΣ

3

64.          ΑΝΑΖΙΚΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΗΣ        ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΑΓΡΟΤΗΣ

                 

65.          ΛΙΑΠΠΑ (13)       ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) ΦΩΤΙΟΣ                ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΘΟΥΡΙΑΣ                  

66.          ΛΥΓΙΖΟΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ / ΑΓΡΟΤΗΣ

                 

Δ.Ε. ΑΡΦΑΡΩΝ

2

67.          ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (14)      ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

(ΝΑΤΑΣΑ)            ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΦΛΩΡΟΥ / ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

                 

68.          ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ / ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ               

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΑΣ

1.            ΚΟΤΣΗΣ                ΗΛΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΣΥΝΤ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ / ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΒΕΡΓΑΣ

2.            ΜΕΝΤΖΑΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

3.            ΠΑΝΤΑΖΗ (1)     ΙΣΜΗΝΗ               ΑΧΙΛΛΕΑΣ           ΟΙΚΙΑΚΑ

4.            ΠΑΝΤΑΖΗ (2)     ΜΑΡΙΑ                  ΟΔΥΣΣΕΑΣ           ΑΝΕΡΓΗ / ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΙΕΚ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ

5.            ΧΕΙΛΑΣ                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΕΙ

6.            ΧΟΧΟΛΗΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1.            ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ         ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)      ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΜΕΣΙΤΗΣ

2.            ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΖΙΜΗΣ)    ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

 

3.            ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ             ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΩΝ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ

4.            ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ (1)                ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΕΦΑΑ

5.            ΘΛΙΜΜΕΝΟΥ (2)              ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΚΑ

6.            ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΑΝΔΡΕΑΣ            ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΟΥ ΤΕΕ

 

7.            ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ     ΠΕΤΡΟΣ                ΚΥΡΙΑΚΟΣ            ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ / ΕΚΠΡ. ΕΡΓΑΖ. ΣΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

8.            ΛΥΡΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ            ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΠΝΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ

9.            ΜΕΝΟΥΝΟΣ       ΝΙΚΗΤΑΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ             ΑΡΧΙΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ/ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ

10.          ΜΗΤΣΕΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΤΑΥΡΟΣ              ΑΝΕΡΓΟΣ

11.          ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

12.          ΞΑΝΘΑΚΗ (3)     ΑΘΗΝΑ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ /ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΑΝΗΣ

13.          ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ / ΤΟΜΕΑΡΧΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΛΙΓΝΙΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ (ΔΕΗ)

14.          ΤΣΙΦΙΛΙΤΑΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

15.          ΦΟΙΦΑ (4)          ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΙΧΘΥΕΜΠΟΡΟΣ

16.          ΨΥΛΑΚΗ (5)        ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΣ

ΑΛΩΝΙΑ

                1.            ΓΚΡΕΤΣΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΑΛΩΝΙΩΝ/ ΑΓΡΟΤΗΣ

2.            ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΥΝΤ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

ΑΜΜΟΣ

                1.            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

2.            ΚΑΛΥΒΑΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΥΠ/ΛΟΣ ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΣ

                1.            ΚΑΙΣΑΡΗ              ΝΙΚΗ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2.            ΜΑΡΟΥΛΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ            ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΑΡΙΣ

 

                1.            ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΣΥΝΤ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

2.            ΦΡΑΓΚΟΣ            ΗΛΙΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΓΡΟΤΗΣ

3.            ΝΑΣΙΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΠΡ. ΑNΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ, ΜΕΛΟΣ Τ.Κ. ΑΡΙΟΣ

4.            ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ               ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         ΑΝΕΡΓΗ

 

 

 

 

 

ΑΡΙΟΧΩΡΙ

 

 

                1.            ΣΚΟΥΡΑΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ –  ΓΕΩΠΟΝΟΣ

3              ΒΑΡΕΛΑ               ΑΘΑΝΑΣΙΑ          ΝΙΚΗΤΑΣ              ΟΙΚΙΑΚΑ

ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΙΑ

 

                1.            ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ

                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2.            ΤΣΑΤΣΑΚΗ           ΖΩΗ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΝΕΡΓΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

ΑΛΑΓΟΝΙΑ

                1.            ΡΟΒΟΛΗΣ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

2.            ΜΕΛΛΙΟΣ            ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        ΗΛΙΑΣ   ΑΓΡΟΤΗΣ

ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΣ

                1.            ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΥ/ ΒΙΟΪΑΤΡΟΣ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΚΑΡΔΙΑΓΓΕΙΑΚΗΣ

2.            ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΧΡΗΣΤΟΣ             ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α.

3.            ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ            ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

4.            ΓΚΟΥΛΟΥΣΗ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

                1.            ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΔΙΟΝΥΣΗΣ           ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ/ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

2.            ΣΑΛΜΑΣ              ΝΙΚΗΤΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΡ. ΑΡΤΕΡΓΑΤΗΣ

 

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

 

                1.            ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ        ΗΛΙΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

2.            ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ             ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΟΣ

3.            ΠΟΛΙΤΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ             ΑΓΡΟΤΗΣ

4.            ΓΚΟΥΜΑ              ΑΓΝΗ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΥΝ. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ

                1.            ΜΑΛΑΜΑΣ         ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.            ΜΑΛΑΜΑΣ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ

ΚΑΡΒΕΛΙ

 

                1.            ΜΑΡΑΒΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΑΓΡΟΤΗΣ

2.            ΑΡΓΥΡΗΣ              ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΛΑΔΑ

 

                1.            ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ            ΜΙΧΑΗΛ               ΠΑΝΤΕΛΗΣ          ΣΥΝΤ. ΔΗΜΟΣΙΟΥ

2.            ΠΑΧΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ               ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΛΑϊΙΚΑ

 

                1.            ΤΣΑΟΥΣΗΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ/ ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΛΑΙΙΚΩΝ

2.            ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

3.            ΓΕΩΡΓΑΝΑ          ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΟΙΚΙΑΚΑ

 

ΜΙΚΡΗ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑ

 

                1.            ΛΙΑΚΕΑΣ              ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. Μ. ΜΑΝΤΙΝΕΙΩΝ / ΑΓΡΟΤΗΣ

2.            ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΠΑΝΤΕΛΗΣ          ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. Μ. ΜΑΝΤΙΝΕΙΩΝ / ΑΓΡΟΤΗΣ

3.            ΑΓΓΕΛΕΑΣ            ΣΑΡΑΝΤΟΣ          ΣΤΑΥΡΟΣ              ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΥΝ. Μ. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ & ΑΒΙΑΣ

4.            ΠΡΑΣΤΟΥ             ΦΙΛΟΘΕΗ            ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΝΕΔΟΥΣΑ

                1.            ΒΑΡΕΛΑΣ             ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)         ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2.            ΠΡΑΤΗΣ                ΠΕΡΙΚΛΗΣ            ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         ΑΓΡΟΤΗΣ

ΠΗΓΕΣ

 

                1.            ΑΛΑΜΑΡΑΣ        ΠΕΤΡΟΣ                ΣΤΑΥΡΟΣ              ΠΡ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΠΗΓΩΝ / ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

2.            ΛΑΖΑΡΟΣ            ΗΛΙΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΔΑΣΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑ

 

                1.            ΠΕΡΡΩΤΗΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ             ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Κ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ / ΑΓΡΟΤΗΣ

2.            ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ

3.            ΚΑΛΑΘΑΣ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

4.            ΓΙΑΚΟΥΜΗ – ΜΑΛΑΠΑΝΗ             ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ