Πάτρα: Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο της Λέττας Ζάγκλα

20140429_460634.jpg

Ποιοι είναι υποψήφιοι της ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α για τον Δήμο

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΖΑΓΚΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΤΑ) του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. Εκλογική Περιφέρεια Βραχναιίκων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

2. Εκλογική Περιφέρεια Μεσσάτιδος

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.

ΒΡΥΩΝΗ ΖΩΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

3.

ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

3. Εκλογική Περιφέρεια Παραλίας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2.

ΠΙΣΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

4. Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4.

ΑΡΤΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5.

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

6.

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

7.

ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8.

ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9.

ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

10.

ΚΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11.

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12.

ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

13.

ΚΟΚΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

14.

ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

15.

ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16.

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18.

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19.

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

20.

ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21.

ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

22.

ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23.

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24.

ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25.

ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

26.

ΜΠΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

27.

ΜΠΑΝΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28.

ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

29.

ΜΠΙΣΚΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

30.

ΠΑΛΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

31.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

32.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ)

ΑΝΔΡΕΑΣ

33.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

34.

ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ (ΜΕΛΕΝΙΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

35.

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

36.

ΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

37.

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

38.

ΤΡΙΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39.

ΧΑΙΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ

ΧΑΕΛ

 

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1. Δημοτική Κοινότητα Μιντιλογλίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΚΟΥΝΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2.

ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΜΥΡΤΩ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3.

ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

2. Δημοτική Κοινότητα Οβρυάς

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

2.

ΚΑΤΡΙΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3.

ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

3. Δημοτική Κοινότητα Παραλίας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.

ΚΟΛΟΒΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3.

ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

4.Δημοτική Κοινότητα Σαραβαλίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΡΡΙΚΟΣ

3.

ΠΑΛΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

1. Τοπική Κοινότητα Ακταίου (Βερναρδαιίκων)

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

2. Τοπική Κοινότητα Άνω Καστριτσίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΣΕΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

3. Τοπική Κοινότητα Αραχοβιτίκων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

 

4. Τοπική Κοινότητα Ελικίστρας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

5. Τοπική Κοινότητα Κάτω Καστριτσίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

6. Τοπική Κοινότητα Κρήνης Πατρών

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΤΣΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

7. Τοπική Κοινότητα Μονοδενδρίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1.

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ