Πύργος: Τεράστια επιτυχία γνώρισαν τα «Βιλαέτεια 2019»

Με απόλυτη επιτυχία έγιναν το απόγευμα του Σαββάτου στο Δημοτικό Στάδιο Πύργου «Χαράλαμπος Βιλάετης», τα «Βιλαέτεια 2019».

Παρά την υψηλή ζέστη που επικρατούσε, είχαμε πλήθος συμμετοχών από όλη την Νοτιοδυτική Ελλάδα, αφού στον Πύργο αγωνίστηκαν αθλητές  σωματείων από την Αχαΐα, την Αιτωλοακαρνανία, την Μεσσηνία, την Αρκαδία, τη Ζάκυνθο, την Αθήνα και όλα τα σωματεία της Ηλείας.

Συνολικά στα «Βιλαέτεια 2019» συμμετείχαν 34 σωματεία με 400 και πλέον αθλητές και αθλήτριες, κάτι που αφήνει πολλές υποσχέσεις για το μέλλον, όπου τα «Βιλαέτεια» μπορούν να αποκτήσουν πανελλήνιο ενδιαφέρον.

Παρόντες στην διοργάνωση ήταν ο δήμαρχος Πύργου κ. Γαβρίλης Λιατσής, ο νέος Δήμαρχος κ. Τάκης Αντωνακόπουλος, ο αντιδήμαρχος κ. Λάκης Αθανασόπουλος, αλλά και ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Β/Δ Πελοποννήσου κ. Βαγγέλης Τζελάτης.

Επίσης παραβρέθηκαν ο Γ. Γραμματέας του Δήμου κ. Νίκος Λαϊνόπουλος, ο αντιδήμαρχος Αρχαίας Ολυμπίας Αντώνης Χρυσανθακόπουλος, ο πρόεδρος του παραρτήματος του Ερυθρού Σταυρού Πύργου κ. Σιάννης και εκατοντάδες φίλαθλοι από την Ηλεία. Παρόντες και ο αντιπρόεδρος ΣΕΓΑΣ Β/Δ Πελοποννήσου κ. Σπύρος Μπούσιας όπως και ο τεχνικός σύμβουλος κ. Δημήτρης Ορφανόπουλος.

Συνολικά διεξήχθησαν 34 αγωνίσματα με τα πινάκια γεμάτα από συμμετοχές με εξαίρεση τα 400 εμπόδια και το ύψος ανδρών και μέσα σε 240 λεπτά έγιναν δρόμοι ταχύτητας, αντοχής και δρόμοι μετ’ εμποδίων, άλματα και ρίψεις αθλητών και αθλητριών όλων των κατηγοριών και ηλικιών.

 

Τα αποτελέσματα των αγώνων (οι τρεις πρώτοι-τες και οι αθλητές-τριες από την Ηλεία στις κατηγορίες Ανδρών, Γυναικών, Παίδων,  Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ – Παγκορασίδων Α )

 

ΑΝΔΡΩΝ                                                  

100 Μ                                                        

1ος ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.59

2ος  ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ  11.68

3ος ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 11.75

4ος ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12.07

6ος ΖΕΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13.09

 

200 Μ                                                        

1ος ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.46 -0,5μ/δ

2ος ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 22.84

3ος  ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 23.36

7ος ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 25.55

 

400 Μ                                                        

1ος ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004   51.83

2ος ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.54

3ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 54.44

6ος ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 56.08

 

800 Μ                                                        

1ος ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ   ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  1.57.53

2ος ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 2.04.27

3ος ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 2.04.88

400 Μ ΕΜΠ

1ος ΤΟΣΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 57.48

 

ΜΗΚΟΣ                                                   

1ος ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ        ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    7.16

2ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.87

3ος ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       6.75

5ος ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.73

 

ΥΨΟΣ                                                       

1ος ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ    1.95

                                                         

ΑΚΟΝΤΙΟ                                                

1ος ΛΙΜΗ ΓΙΩΡΓΟΣ      Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ   57.22

2ος ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ         48.97

3ος ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  48.69

4ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 47.01

5ος ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  45.35

7ος ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       44.15

8ος ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    39.70

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                       

100Μ                                                         

1η ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ        ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  12.50

2η ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ   Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       12.69

3η ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ        Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.22

 

200Μ                                                         

1η ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ        ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  25.40

2η ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  26.18

3η ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ     ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   26.55

6η ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ  Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ   27.23

14η ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       29.16

 

400Μ                                                         

1η ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΜΑ      ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  54.89

2η ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ        Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.02.02

3η ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ    Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.03.87

4η ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  1.07.18

 

800 Μ                                                        

1η ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    2.23.23

2η ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ     ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  2.24.86

3η ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     2.25.35

4η ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.25.76

6η ΚΑΤΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  2.32.58

8η ΤΡΙΤΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ    ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  2.46.21

 

3000 Μ                                                      

1η ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.    9.52.99

2η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ   ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 11.17.50

3η ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ      ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ  11.32.15

 

ΜΗΚΟΣ                                                   

1η ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ         5.74

2η ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ      ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.41

3η ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ   Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       5.40

6η ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ   ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.77

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ   5.35   εκτός συναγωνισμού

 

ΥΨΟΣ                                                       

1η ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ      1.47

2η ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ         Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ    1.40

3η ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ   Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       1.40

 

ΠΑΙΔΩΝ                                                   

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                                

1ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 13.20

2ος ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       13.06

3ος ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  10.46

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                                                     

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ                                       

1η ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ      Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ       44.86

2η ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ         32.88

3η ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΤΕΙΒΕΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 30.21

4η ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 26.98

 

ΣΦΑΙΡΑ                                          

1η ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ      Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ       11.68

2η ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ     9.53

3η ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ         9.45

4η ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 9.23

5η ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ   7.40

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α‘                                                        

80  Μ                                                         

1ος ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΟΣ   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   9.79

2ος ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ  10.00

3ος ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.03

5ος ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.15

 

150 Μ                                                        

1ος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        18.80

2ος ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 18.96

3ος ΤΣΑΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    19.13

4ος ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  19.16

6ος ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ    19.39

11ος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19.81

12ος ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    19.87

13ος ΡΑΛΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    19.97

16ος ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     21.27

17ος ΥΜΕΡΙ ΦΑΤΙΟΝ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ      22.32

18ος ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       25.77

 

1000 Μ                                                      

1ος ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ        Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.43.94

2ος ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.45.58

3ος ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΟΝΙΟ  Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004    2.48.24

7ος ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ     2.59.11

8ος ΚΑΣΤΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    3.00.11

9ος ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ      ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     3.01.88

11ος ΞΟΥΛΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     3.08.11

13ος ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟ 3.14.24

14ος ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ     ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  3.15.84

 

ΜΗΚΟΣ                                                   

1ος ΤΣΑΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    6.42

2ος ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    Γ. Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ          6.11

3ος ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.04

7ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ         5.21

 

ΥΨΟΣ                                                       

1ος ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.70

2ος ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ        1.55

3ος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.55

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                                

1ος ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ       12.84

2ος ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ    12.11

3ος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ     Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ    11.16

 

AKONTIO                                                

1ος ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  50.37

2ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 47.92

3ος ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ         ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 47.13

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α                                                  

80  Μ                                                         

1η ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     11.08

2η ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 11.10

3η ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ         ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ        11.42

6η ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ    Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       11.56

8η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΓΕΝΙΑΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    11.70

9η ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    11.74

11η ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    11.83

 

150 Μ                                                        

1η ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 19.40

2η ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   19.92

3η ΒΙΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ       20.61

9η ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       21.40

10η ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ       Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       21.48

11η ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  21.59

18η ΖΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  22.63

21η ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ         ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 23.35

24η ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 24.11

1000 Μ                                                      

1η ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ        ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ         3.17.34

2η ΜΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3.19.76

3η ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ    Α.Ο ΠΕΛΟΨ        3.21.74

4η ΖΑΓΚΛΗ  ΣΟΦΙΑ     ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    3.32.49

 

80  Μ ΕΜΠ                                                        

1η ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    12.61

2η ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ         12.70

3η ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ        ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ         13.18

4η ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    13.46

8η ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ  ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  14.23

 

ΜΗΚΟΣ                                                   

1η ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ         Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016       5.19

2η ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 5.00

3η ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 4.85

5η ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ     4.74

7η ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    4.64

10η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.41

11η ΚΑΤΣΙΝΕΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ         ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    3.86

 

ΥΨΟΣ                                                       

1η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ   1.45

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ                                                

1η ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ         9.73

2η ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ        Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ    9.53

3η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       9.27

5η ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ  8.70

12η ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ    ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    6.53

 

ΑΚΟΝΤΙΟ                                                

1η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.          35.55

2η ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ         ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ       33.17

3η ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    32.94

4η ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ  ΝΙΚΟΛΙΑ     ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ    24.76