Σήμερα οι κληρώσεις όλων των πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου

Στις 18:30 στο ξενοδοχείο «Οδυσσέας» στο Κατάκολο ξεκινά η σεζόν 2019-20 στην Ηλεία

 

 Ξεκινά και  επίσημα σήμερα η ποδοσφαιρική σεζόν 2019-2020 στην Ηλεία με την διεξαγωγή της κλήρωσης της Α1 DEDALOS SECURITY, της A2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ, της Β CENTRAL ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ και του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΚΕΤ ΙΝ που θα πραγματοποιηθεί στις 18:30 στο ξενοδοχείο EPIHOTEL ODYSSEAS  στο Κατάκολο.

Η Α1 και η Α2 κατηγορία θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 28-29 Σεπτεμβρίου και η Β’ κατηγορία το Σαββατοκύριακο 12-13 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι ομάδες που θα λάβουν μέρος στην σημερινή κλήρωση ανά κατηγορία είναι οι ακόλουθες:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – DEDALOS SECURITY

Α.Ο. ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ / ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

Α.Π.O. ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

Π.Γ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ

Α.Π.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

Α.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΙΑΣ

Α.Π.Ο. ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

Α.Ο. ΓΟΥΜΕΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

Α.Γ.Π.Σ. ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

Α.Ο ΚΑΤΣΑΡΟΥ Ν. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

Α.Π.Σ. ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Α.Ο. ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

Α.Π.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΑΧΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ

Α.Ε. ΠΗΝΕΙΑΣ

Α.Γ.Σ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

Α.Ο. ΒΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Α.Ο. ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Α.Π.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Π.Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΗΣ

Α.Π.Ο. ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΟΥ «Ο ΕΡΜΗΣ»

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – CENTRAL

1ο Όμιλoς

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ

ΆΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ

ΆΦΟΒΟΣ ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΕΪΚΩΝ)

 

2ο Όμιλος

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΑΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

 

3ο Όμιλος

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ

ΜΥΡΣΙΝΑΪΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ

ΆΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΊΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

 

Από τις ομάδες που είχαν δικαίωμα συμμετοχής, δεν δήλωσαν οι Αναγέννηση Μακρισίων, Φίλιππος Ανδραβίδας, Ενιπέας Λαντζοΐου, Ολυμπιακός Μυρτιάς, Ολυμπιακός Λαμπετίου, Κένταυρος Μαγούλας, Ατρόμητος Καβασίλων και Χάβαρι.

Την τελευταία στιγμή δήλωσε συμμετοχή και ο Κεραυνός Χειμαδιού ο οποίος θα λάβει μέρος στον 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας