Το πρόγραμμα της Volleyleague Γυναικών 2018-2019

Ντέρμπι με το καλημέρα έβγαλε η κλήρωση της Α1 γυναικών καθώς την 1η αγωνιστική ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί τον Άρη σε ένα remake των περσινών τελικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Πανναξιακός – Κόρινθος

Ηλυσιακός – Θέτιδα Βούλας

Μαρκόπουλο – Πορφύρας

ΓΣ Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου

Ολυμπιακός – Άρης

Μακεδόνες Αξιού – ΑΟ Θήρας

2η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πανναξιακός

Κόρινθος – Ηλυσιακός

Θέτιδα Βούλας – Μαρκόπουλο

Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης

Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας – Άρης

3η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ηλυσιακός – Μακεδόνες Αξιού

Μαρκόπουλο – Κόρινθος

ΓΣ Ηλιούπολης – Θέτιδα Βούλας

Ολυμπιακός – Πορφύρας

Άρης – Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας

4η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Μαρκόπουλο

Πανναξιακός – Ηλυσιακός

Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης

Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός

Πορφύρας – Άρης

ΑΟ Θήρας – Αίας Ευόσμου

5η αγωνιστική (21 Νοεμβρίου)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδόνες Αξιού

Μαρκόπουλο – Πανναξιακός

Ολυμπιακός – Κόρινθος

Άρης – Θέτιδα Βούλας

Αίας Ευόσμου – Πορφύρας

Ηλυσιακός – ΑΟ Θήρας

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ολυμπιακός

Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης

Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο

Κόρινθος – Άρης

Θέτιδα Βούλας – Αίας Ευόσμου

ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Άρης – Μακεδόνες Αξιού

Ολυμπιακός – Πανναξιακός

ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου – Κόρινθος

Πορφύρας – Θέτιδα Βούλας

Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός – Άρης

Ηλυσιακός – Ολυμπιακός

Μαρκόπουλο – ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος – Πορφύρας

ΑΟ Θήρας – Θέτιδα Βούλας

9η αγωνιστική (12 Δεκεμβρίου)

Πορφύρας – Μακεδόνες Αξιού

Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός

Άρης – Ηλυσιακός

Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο

Θέτιδα Βούλας – Κόρινθπς

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας

10η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Θέτιδα Βούλας

Πανναξιακός – Πορφύρας

Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου

Μαρκόπουλο – Άρης

ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας – Κόρινθος

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Μακεδόνες Αξιού

Θέτιδα Βούλας – Πανναξιακός

Πορφύρας – Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο

Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης

Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Πανναξιακός

Θέτιδα Βούλας – Ηλυσιακός

Πορφύρας – Μαρκόπουλο

Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης

Άρης – Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας – Μακεδόνες Αξιού

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Πανναξιακός – Μακεδόνες Αξιού

Ηλυσιακός – Κόρινθος

Μαρκόπουλο – Θέτιδα Βούλας

ΓΣ Ηλιούπολης – Πορφύρας

Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου

Άρης – ΑΟ Θήρας

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ηλυσιακός

Κόρινθος – Μαρκόπουλο

Θέτιδα Βούλας – ΓΣ Ηλιούπολης

Πορφύρας – Ολυμπιακός

Αίας Ευόσμου – Άρης

ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Μαρκόπουλο – Μακεδόνες Αξιού

Ηλυσιακός – Πανναξιακός

ΓΣ Ηλιούπολης – Κόρινθος

Ολυμπιακός – Θέτιδα Βούλας

Άρης – Πορφύρας

Αίας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – ΓΣ Ηλιούπολης

Πανναξιακός – Μαρκόπουλο

Κόρινθος – Ολυμπιακός

Θέτιδα Βούλας – Άρης

Πορφύρας – Αίας Ευόσμου

ΑΟ Θήρας – Ηλυσιακός

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Ολυμπιακός – Μακεδόνες Αξιού

ΓΣ Ηλιούπολης – Πανναξιακός

Μαρκόπουλο – Ηλυσιακός

Άρης – Κόρινθος

Αίας Ευόσμου – Θέτιδα Βούλας

Πορφύρας – ΑΟ Θήρας

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Άρης

Πανναξιακός – Ολυμπιακός

Ηλυσιακός – ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος – Αίας Ευόσμου

Θέτιδα Βούλας – Πορφύρας

ΑΟ Θήρας – Μαρκόπουλο

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Αίας Ευόσμου – Μακεδόνες Αξιού

Άρης – Πανναξιακός

Ολυμπιακός – Ηλυσιακός

ΓΣ Ηλιούπολης – Μαρκόπουλο

Πορφύρας – Κόρινθος

Θέτιδα Βούλας – ΑΟ Θήρας

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πορφύρας

Πανναξιακός – Αίας Ευόσμου

Ηλυσιακός – Άρης

Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός

Κόρινθος – Θέτιδα Βούλας

ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Θέτιδα Βούλας – Μακεδόνες Αξιού

Πορφύρας – Πανναξιακός

Αίας Ευόσμου – Ηλυσιακός

Άρης – Μαρκόπουλο

Ολυμπιακός – ΓΣ Ηλιούπολης

Κόρινθος – ΑΟ Θήρας

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Κόρινθος

Πανναξιακός – Θέτιδα Βούλας

Ηλυσιακός – Πορφύρας

Μαρκόπουλο – Αίας Ευόσμου

ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης

ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός