Το ψηφοδέλτιο του Χρήστου Χριστοδουλόπουλου

christodoulopoulos_new_1.jpg

«187 άξιοι συμπολίτες και συμπολίτισσες, μου έκαναν την τιμή να υποστηρίξουν τον αγώνα μου να ηγηθώ του ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΔΑΣ με μόνο στόχο να ξημερώσει μια νέα μέρα για κάθε σπίτι. Για κάθε δημότη. Τους αφιερώνω το πιο θερμό ευχαριστώ. Με κάνουν υπερήφανο. Μας κάνουν υπερήφανους. Αποτελούν το πιο πλατύ και ανεξάρτητο ψηφοδέλτιο που γνώρισε ποτέ ο τόπος.

Εύχομαι σε όλες και όλους ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ».

 

ΗΛΙΔΑ   νέα   μέρα

ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΠΗΝΕΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΛΙΔΑΣ)

 
 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Διονυσίου

3

ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΖΩΗΣ του Ιωάννη

4

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστοτέλη

5

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

6

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ – ΠΥΡΟΜΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΣΙΑ) συζ. Βασιλείου

7

ΑΧΑΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

8

ΒΑΓΙΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

9

ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

10

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοδοσίου

11

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη

12

ΓΚΟΥΒΙΤΣΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του Παναγιώτη

13

ΓΚΡΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

14

ΔΑΡΑ – ΠΑΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

15

ΔΕΔΟΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του Δημοσθένη

16

ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Νικολάου

17

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αναστασίου

18

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Παναγιώτη

19

ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

20

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

21

ΚΑΛΟΥΔΗ – ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΑΘΗΝΑ συζ. Σωτηρίου

22

ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

23

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

24

ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

25

ΚΌΤΣΙΦΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΤΑ) του Γεωργίου

26

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

27

ΛΑΝΘΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του Νικολάου

28

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Γεωργίου

29

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Βίκτωρα

30

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΘΕΩΝΗ (ΦΑΝΗ) του Αριστείδη

31

ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

32

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου

33

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου

34

ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου

35

ΟΤΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΙΚΕΛΗΣ) του Νικολάου

36

ΠΑΛΥΒΟΥ – ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αθανασίου

37

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

38

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

39

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

40

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Νικολάου

41

ΠΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

42

ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

43

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Διονυσίου

44

ΡΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του Γεωργίου

45

ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

46

ΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

47

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Χρήστου

48

ΣΙΑΧΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)  του Ηλία

49

ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη

50

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

51

ΤΖΟΥΛΕΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

52

ΤΣΕΡΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

53

ΤΣΟΠΕΛΑ – ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

54

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Διονυσίου

55

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αθανασίου

   
   
 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΗΝΕΙΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΗΝΕΙΑΣ)

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη και της Χρυσάφως

2

ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου

3

ΖΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

4

ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παρασκευά

5

ΜΠΑΡΔΟΥΣΗ – ΧΑΒΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπους

6

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Γεωργίου

7

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του Δημητρίου

8

ΡΟΥΣΣΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Ευσταθίου

 



 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ)

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη και της Αγγελικής

2

ΒΑΡΕΛΑ –  ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  του Νικολάου

3

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του Τρύφωνα  

4

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

5

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Διονυσίου

6

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου

7

ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Γεωργίου

8

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ του Νικολάου

9

ΝΟΤΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Παναγιώτη

10

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

11

ΠΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

12

ΧΑΔΟΥΛΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Γεωργίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου

2

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

3

ΜΑΚΡΗ – ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΝΙΚΗ του Αντωνίου

4

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

 



 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΝΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ ΠΗΝΗΙΩΝ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ ΠΗΝΗΙΩΝ)

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

2

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

3

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ)

1

ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του Παναγιώτη

2

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Κωνσταντίνου

3

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Βασιλείου

4

ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΙΑΣ ΗΛΙΔΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΡΧΑΙΑΣ ΗΛΙΔΑΣ)

1

ΑΛΕΤΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

2

ΒΟΥΡΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

3

ΚΑΓΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

4

ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΕΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΥΓΕΙΟΥ)

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

2

ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Λεωνίδα

3

ΜΠΑΡΡΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

4

ΝΤΟΥΚΑ –  ΓΚΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ)

1

ΓΑΡΓΑΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Μιχαήλ

2

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Χαραλάμπους

3

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

4

ΠΑΛΥΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΔΑΦΝΗΣ)

1

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου

2

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

3

ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΦΝΙΩΤΙΣΣΑΣ)

1

ΝΤΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

2

ΞΕΝΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του Δημητρίου

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

4

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Διονυσίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΝΑΙΙΚΩΝ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΥΝΑΙΙΚΩΝ)

1

ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

2

ΛΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

3

ΞΕΝΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4

ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ)

1

ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Άγγελου

2

ΣΧΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Περικλή

3

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

4

ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΡΔΑΜΑ)

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου

2

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΑΒΑΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ευσταθίου

4

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΕΝΤΡΟΥ)

1

ΜΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννη

2

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Φωτίου

3

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σωτήρη

4

ΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοδοσίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑΣ)

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου

2

ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

3

ΜΠΕΚΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου

4

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γενναίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ)

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑ του Αποστόλου

3

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου

4

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)

1

ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Νικολάου

2

ΛΑΜΠΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

3

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Χρήστου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΙΑΤΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΡΟΒΙΑΤΑΣ)

1

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου

2

ΚΟΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

4

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΣΑΒΑΛΙΩΝ)

1

ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου

2

ΚΟΥΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

3

ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου

4

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΣΤΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΣΩΣΤΙΟΥ)

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

2

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ του Παναγιώτη

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΒΑΡΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΧΑΒΑΡΙΟΥ)

1

ΜΟΥΖΑΚΗ – ΖΟΛΩΤΑ ΝΙΚΗ του Κυριάκου

2

ΝΤΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

3

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ορφέος

4

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

   
   
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΩΝ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΝΑΝΤΩΝ)

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

2

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Διονυσίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΠΙΔΟΧΩΡΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΑΠΙΔΟΧΩΡΙΟΥ)

1

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αθανασίου

2

ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)  του Χρίστου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΩΝΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΝΘΩΝΑ)

1

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

2

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΗΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΥΓΗΣ)

1

ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

2

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΑΝΙΔΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΟΥ)

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

2

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)

1

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

2

ΓΑΛΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου

3

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου

4

ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΦΥΡΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΕΦΥΡΑΣ)

1

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΜΠΟΥ)

1

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

2

ΧΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΑΝΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΛΑΓΑΝΑ)

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

2

ΣΥΛΑΪΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΤΤΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΛΑΤΤΑ)

1

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

2

ΧΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Χρήστου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΚΑ

   
 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΛΟΥΚΑ)

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

2

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αθανασίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ)

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

2

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΖΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

3

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

4

ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΟΙΝΟΗΣ)

1

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Γεωργίου

2

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

3

ΣΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

4

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΙΑΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΡΟΔΙΑΣ)

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

2

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του Θεοδώρου

   
 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ)

1

ΛΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου

2

ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου

3

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη

4

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΙΒΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΣΚΛΙΒΑ)

1

ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

2

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή