Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – DEDALOS SECURITY
Πρεμιέρα με ντέρμπι σε Κρέστενα και Ν. Μανωλάδα

Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο ξενοδοχείο EPIHOTEL ODYSSEAS στο Κατάκολο, με την παρουσία πλήθους παραγόντων όλων των ομάδων, και φυσικά σύσσωμου του Δ.Σ. της ΕΠΣΗ, και της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου η κλήρωση για την σεζόν 2019-2020.

Στην πρεμιέρα ξεχωρίζουν τα ντέρμπι του Ξενοφώντα Κρεστένων με τη Νίκη Τραγανού και της Δόξας Νέας Μανωλάδας με τον Αστέρα Αμαλιάδας.

Το πρόγραμμα της Α1 κατηγορίας είναι το ακόλουθο:

1η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

 

4η Αγωνιστική

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

 

6η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

7η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

 

8η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

9η Αγωνιστική

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

11η Αγωνιστική

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ     –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ        –          ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ        –          ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        –          ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ     –          ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ  –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ      –          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ           –          ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ   –          ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ –          ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ     –          ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ   –          ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ           –          ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ           –          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

 

*Στο β’ γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

 

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
Πρεμιέρα δίχως το μεγάλο ματς!

Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο ξενοδοχείο EPIHOTEL ODYSSEAS στο Κατάκολο,  παρουσία παραγόντων όλων των ομάδων, και φυσικά σύσσωμου του Δ.Σ. της ΕΠΣΗ, και της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου η κλήρωση για την σεζόν 2019-2020.

Το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας είναι το ακόλουθο:

 1η Αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ- ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ   – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ          – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ           – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ    – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ          – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ           – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

7η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ          – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ    – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ- ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

 

8η Αγωνιστική

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ           – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

9η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ          – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ   – ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

 

10η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ           – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ- Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ –             ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

11η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ          – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

 

12η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ    – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ           – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

 

13η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ            – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ           – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ           – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

 

*Στο β’ γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΗΛΕΙΑΣ – MARKET IN
Η κλήρωση της σεζόν 2019-20
μέχρι και τον τελικό

Το πρόγραμμα της του Κυπέλλου Ηλείας όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση μέχρι και τον τελικό είναι το ακόλουθο:

Α’ Φάση

Α.Ε. Πηνείας-Ερμής Πλατάνου

Πηνειακός-Αχιλλέας Νεοχωρίου

Θύελλα Πύργου-Μακρίσια

Δάφνη-Ατρόμητος Βαρβάσαινας

Κεραυνός Βρ.-Ηλειακός Λεχαινών

ΠΑΟ Κακοβάτου-Πρόοδος Σαλμώνης

Διγενής Χαριάς-Λέοντες Αμαλιάδας

Εθνικός Γερακίου-Λ. Αστέρας Σκουροχωρίου

Προκρίνεται άνευ αγώνα ο Αετός Κέντρου

 Β’ Φάση

Ηλειακός Βαρθ.-Νικητής 7

Νικητής 2-Νίκη Τραγανού

Ολυμπιακός Σαβ.-Νικητής 5

Ν. Κόροιβος-Νικητής 8

Νικητής 3-Ολυμπιάδα

Αλφειός-Πελόπιο

Νικητής 4-Αετός Κέντρου

Πέλοπας Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας

Αίας-Νικητής 1

Κουρτέσι-Νικητής 6

Άνευ αγώνα προκρίνονται Δόξα Ν. Μανωλάδας, Προοδευτική Μανωλάδας και Ξενοφών

 

Γ’ Φάση

1Γ. ΠΑΟ Βάρδας-Νικητής 4Β

2Γ. Νικητής 6Β-Προοδευτική

3Γ. Νικητής 1Β-Νικητής 8Β

4Γ. Νικητής 10Β-Νικητής 2Β

5Γ. Δόξα Ν.Μ.-Ξενοφών

6Γ. Νικητής 3Β-Πανηλειακός

7Γ. Νικητής 5Β-Ολυμπιακός Ζαχ.

8Γ. Νικητής 7Β-Νικητής 9Β

 

Δ΄ Φάση

1Δ. Νικητής 1Γ-Νικητής 6Γ

2Δ. Νικητής 2Γ-Νικητής 4Γ

3Δ.Νικητής 3Γ-Νικητής 5Γ

4Δ. Νικητής 8Γ-Νικητής 7Γ

 

Ημιτελικά

Νικητής 1Δ-Νικητής 2Δ

Νικητής 4Δ-Νικητής 3Δ

 

Oι αγώνες της πρώτης φάσης θα διεξαχθούν μέσα Οκτώβρη και αυτοί της δεύτερης φάση τον Νοέμβριο.