Τοπικό Ποδόσφαιρο: Τα πλέι οφ σε όλες τις κατηγορίες με την γλώσσα των αριθμών

Στην κορύφωσή τους βρίσκονται τα πλέι οφ ανόδου σε όλες τις τοπικές κατηγορίες, με άλλα να οδεύουν προς την λήξη τους και άλλα να βρίσκονται στου… δρόμου τα μισά.

Η «Πατρίς σπορ» σήμερα, σας παρουσιάζει όσα έχουν γίνει μέχρι στιγμής στα μπαράζ με την μορφή αριθμών.

A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – DEDALOS SECURITY

Βαθμολογία (Σε 3 αγώνες) 

Ενιπέας Λατζοίου        12   5-2

Ξενοφών Κρεστένων     9   4-3

Ολυμπιακός Ζαχάρως   6   4-3

Αλφειός Επιταλίου         0   2-7

* Ξεκίνησαν με τους εξής βαθμούς: Ενιπέας 6, Ξενοφών 3, Αλφειός 0, Ολ. Ζαχάρως 0

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ

ΕΝΙΠΠΕΥΣ ΛΑΝΤΖΟΪΟΥ     5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ   4

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ     4

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ                    2

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ

ΕΝΙΠΠΕΥΣ ΛΑΝΤΖΟΪΟΥ     2

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ      3

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ     3

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         7

ΣΚΟΡΕΡ

ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ενιππεύς Λαντζοΐου       2

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   Αλφειός Επιταλίου         1

ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  Ολυμπιακός Ζαχάρως       1

ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       Ενιππεύς Λαντζοΐου       1

ELIOT DANIEL   Ολυμπιακός Ζαχάρως    1

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ολυμπιακός Ζαχάρως    1

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     Ξενοφών Κρεστένων     1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         Ενιππεύς Λαντζοΐου      1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ολυμπιακός Ζαχάρως   1

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Ξενοφών Κρεστένων     1

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Βαθμολογία (Σε 5 αγώνες)

  1. Πέλοπας Πύργ.    11    7-5
  2. Κόροιβος Κατσ.    10    13-8
  3. Πέλοπας Πελοπ.   7    7-9
  4. Δάφνη Ανδρ.    5    5-10

* Ξεκίνησαν με τους εξής βαθμούς: Δάφνη Ανδρ. 2, Πέλοπας Πελοπ. 2, Πέλοπας Πύργ. 1, Κόροιβος Κατσ. 0

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ     13

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   7

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ        7

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ         5

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ        5

ΝΕΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ     8

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   9

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ         10

ΣΚΟΡΕΡ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Νέος Κόροιβος Κατσαρού      3

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ          Νέος Κόροιβος Κατσαρού      2

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  Πέλοψ Πελοπίου  2

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   Πέλοψ Πύργου     2

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      Πέλοψ Πύργου     1

ΜΠΑΧΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Πέλοψ Πύργου     1

ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         Πέλοψ Πελοπίου 1

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ    Δάφνη Ανδραβίδας        1

ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ          Νέος Κόροιβος Κατσαρού 1

ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΗΛΙΑΣ       Πέλοψ Πελοπίου  1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες)

Ολυμπ. Μυρτιάς        17    8-7

Ατρόμητος Βαρβάσ.  14   9-9

Φίλιππος Ανδραβ.     11    6-4

Πρόοδος Σαλμ.          10    10-7

Μυρσιναικός                7    6-9

Διγενής Χαρ.                3    9-12

* Ξεκίνησαν με βαθμολογία: Ατρόμητος Βαρβ. 7, Ολ. Μυρτιάς 7, Πρόοδος Σαλμ. 3, Φίλιππος Ανδρ. 3, Διγενής Χαρ. 0, Μυρσιναικός 0.

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ       10

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     9

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      9

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    8

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ 6

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΑΟ       6

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ    4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    7

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ       7

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      9

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ 9

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     12

ΣΚΟΡΕΡ

ΠΙΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ατρόμητος Βαρβάσαινας        5

ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ      Φίλιππος Ανδραβίδας  4

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ     Ολυμπιακός Μυρτιάς     3

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       Μυρσιναϊκός Μυρσίνης 3

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         Πρόοδος Σαλμώνης 3

ΚΟΛΟΣΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      Α.Ο. Χαριάς Ο Διγενής  3

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Ατρόμητος Βαρβάσαινας  2

BILAJ TEKI         Πρόοδος Σαλμώνης       2

ΜΠΑΜΠΙΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ολυμπιακός Μυρτιάς               2

ΚΟΝΤΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        Μυρσιναϊκός Μυρσίνης 2

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        Ολυμπιακός Μυρτιάς               2

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

Βαθμολογία (σε 9 αγώνες)

Αίολος Πύργ.     33    11-7

Αμαλιάδα 2008  25    18-10

Πρίγκιπες Λεχ.   20   11-14

Θρίαμβος Πύργ.19    12-10

Απόλλων Σμ.       8    5-16

* Ο Θρίαμβος έχει μείον 3 βαθμούς (από το διακοπέν ματς με Απόλλων Σμ.)

* Οι ομάδες ξεκίνησαν με τους εξής βαθμούς: Αίολος Πύργ. 17, Αμαλιάδα 2008 15, Πρίγκιπες Λεχ. 11, Θρίαμβος Πύργ. 10, Απόλλων Σμ. 4

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008        18

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  12

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ       11

ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ     11

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ     5

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ       7

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008        10

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  10

ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ     14

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ     1

ΣΚΟΡΕΡ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          Θρίαμβος Πύργου 5

ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ       Αμαλιάδα 2008    4

ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Πρίγκιπες Λεχαινών       4

ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Αίολος Πύργου     3

ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ       Αμαλιάδα 2008    3

*Τα στοιχεία έχουν αντληθεί από το επίσημο σάιτ της ΕΠΣ Ηλείας