Τοπικό Ποδόσφαιρο: To εορταστικό πρόγραμμα όλων των κατηγοριών!

Με βάση τα όσα ισχύουν από το πρόγραμμα των διοργανωτριών των πρωταθλημάτων (ΕΠΟ, ΕΠΣ Ηλείας) οι αμέσως επόμενες ημερομηνίες στο διάστημα των γιορτών και μετά τη διακοπή, είναι διαμορφωμένες ανά κατηγορία ως εξής:

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

Η επόμενη (13η) αγωνιστική  είναι την Κυριακή 6  Ιανουαρίου (ώρα 3.00)

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός 6/1/2019

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας 6/1/2019

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλ. 6/1/2019

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός 6/1/2019

Θύελλα Ραφ. – Πανμοβριακός 6/1/2019

Διαγόρας Βραχν. – Φοίβος Κρεμ. (Τετάρτη 9/1/2019)

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Η αγωνιστική αυτή είναι η τελευταία του Α’ γύρου, ενώ μια εβδομάδα αργότερα (13/1) θα γίνει η 14η αγωνιστική (και πρώτη του Β’ γύρου).

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

14η Αγωνιστική (Το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Δεκεμβρίου)

Αίας Γαστούνης   – Αο Μακρυσίων

Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου – ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχαρως

Κένταυρος Μαγούλας    – Αε Πηνειας

ΑΠΟ Κουρτεσίου – Δόξα Νεας Μανωλαδας

Προοδευτική Μανωλάδας – Θυελλα Πύργου

Ηλειακός Λεχαινών       – Ενιππεύς Λατζοίου

Αλφειός Επιταλίου         – Ολυμπιάδα Γουμέρου

Ξενοφών Κρεστένων – Ολυμπιακός Σαβαλίων

15η Αγωνιστική(Το Σαββατοκύριακο 29 και 30 Δεκεμβρίου)

Αε Πηνείας – Προοδευτική Μανωλάδας

Δόξα Νεας Μανωλάδας – Ηλειακός Λεχαινών

Θύελλα Πύργου – Αλφειός Επιταλίου

Ενιππεύς Λατζοίου – Ξενοφών Κρεστένων

Ολυμπιακός Σαβαλίων   – Ολυμπιάδα Γουμέρου

ΑΟ Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΠΟ Κουρτεσιου

Αίας Γαστούνης – Λευκός Αστηρ Σκουροχωρίου

Αο Μακρυσίων – Κένταυρος Μαγούλας

  • Η επανέναρξη του πρωταθλήματος  θα γίνει την Τετάρτη 9 Ιανουαρίου του νέου έτους πλέον, με τη 16η αγωνιστική και πρώτη του Β’ Γύρου.

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

13η Αγωνιστική  (Το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Δεκεμβρίου)

Αετος Κεντρου Πηνειας – Νεος Κοροιβος Κατσαρου

Παο Κακοβατου   – Απολλων Ν. Φιγαλιας

Δαφνη Ανδραβιδας – Αχιλλευς Νεοχωριου

Ιφιτος Καλυβιων Ηλιδας- Κεραυνος Βρινας

Λεοντες Αμαλιαδας – Εθνικος Γερακιου

Πελοψ Πελοπιου  – Αργοναυτης Κατακολου

Ηλειακός Βαρθολομιού  – Πελοψ Πυργου

*Η επανέναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει  την  Τετάρτη  9 Ιανουαρίου του νέου έτους πλέον, με τη 14η αγωνιστική και πρώτη του Β’ Γύρου.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ 

1ος Όμιλος

11η Αγωνιστική (Το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Δεκεμβρίου)

Αναγέννηση Μακρισίων 2016 – Προοδος Σαλμωνης

Νέος Άρης Στρεφίου – Ολυμπιακος Πυργου

Ατρομητος Βαρβασαινας – Ωλενειακος Ωλενας

Α.Ο. Χαριας Ο Διγενης – Αο Αγιου Γεωργιου

Αρης Λανθιου – Ερμης Πλατανου

Απς Βροχιτσας Αφοβος – Κεραυνος Χειμαδιου

Επανέναρξη του πρωταθλήματος το Σ/Κ 12, 13 Ιανουαρίου με τη 12η αγωνιστική και πρώτη του Β’ Γύρου.

2ος Όμιλος

11η Αγωνιστική (Το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Δεκεμβρίου)

Α.Ο. Κάστρο  – Ατρόμητος Καβασίλων

Α.Ο. Χάβαρι – Θύελλα Καρδαμά

Εθνικός  Αμπελοκάμπου – Φίλιππος  Ανδραβίδας

Πηνειακός – Αετός  Αλποχωρίου

Ολυμπιακός Μυρτιάς – Νυρσιναικός  Μυρσίνης

Επανέναρξη του πρωταθλήματος το Σ/Κ 12, 13 Ιανουαρίου με τη 12η αγωνιστική και πρώτη του Β’ Γύρου.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

Επανέναρξη του πρωταθλήματος το Σ/Κ 12, 13 Ιανουαρίου με τη 8η αγωνιστική και πρώτη του Β’ Γύρου.

Ένα πολυτελές και προπάντων χρήσιμο δώρο το ημερολόγιο σε μορφή σπιράλ που θα γίνει” συνεργάτης “μας για όλη την καινούργια χρονιά !!!

Και φυσικά με τη σφραγίδα της αγαπημένης μας ομάδας!!!

Η αγορά του ημερολογίου αποτελεί α για την εύρυθμη λειτουργία της ομάδας μας, και ενισχύει τις προσπάθειες που γίνονται για καλύτερες συνθήκες άθλησης των παιδιών των ακαδημιών, καθώς και μεγαλύτερες επιτυχίες της ομάδας μας.