ΕΠΣ Ηλείας

Α1 Κατηγορία – DEDALOS SECURITY: Χωρίς ντέρμπι στην πρεμιέρα!

Την 5η αγωνιστική το παραδοσιακό ντέρμπι: Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας!

Πραγματοποιήθηκε  χθες το απόγευμα η Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση της ΕΠΣ Ηλείας και μαζί οι κληρώσεις Πρωταθλημάτων της Α1 και Α2 κατηγορίας σεζόν 2020-2021, στο ξενοδοχείο AMALIAS στην Κουρούτα.

Ομόφωνα και με ψήφους 43 Ναι και κανένα Όχι , ψηφίστηκαν ο διοικητικός και οικονομικός απολογισμός της ΕΠΣΗ, ενώ τα πρωταθλήματα αντί για τις 12 Σεπτεμβρίου που αρχικά είχε ανακοινωθεί ότι θα άρχιζαν, μετατέθηκαν κατά μια  εβδομάδα η Α1 ,ξεκινώντας το Σαββατοκύριακο 19 – 20 Σεπτεμβρίου,  και κατά δυο εβδομάδες πίσω η Α2, ξεκινώντας το Σαββατοκύριακο 26 – 27!

Αναλυτικά  η κλήρωση

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ        – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ  – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ     –       ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟ  –  ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ  – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ –        ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ        – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ- ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ- ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ        – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ                   \

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ- ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ- ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ –  ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ  – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ  – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ  – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ

ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ   – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ   – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ- ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ         – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ       – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ – ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ  – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ     – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ   – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ     – ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ        – ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

*Στο β΄ γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

Όλη η επικαιρότητα