ΕΠΣ Ηλείας

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ: Σε Λεχαινά και Γεράκι τα σημαντικότερα ματς της πρεμιέρας

Το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας για τη σεζόν 2020-21 όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση έχει ως εξής:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     –       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ         –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ –       ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      –       ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ       –       ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ    –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ         –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     –       ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ       –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ –       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ    –       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ         –       ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     –       ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ       –       ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      –       ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ –       ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ    –       ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ         –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ    –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ       –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ     –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       –       ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ         –       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ    –       ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ

ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ –       ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ      –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ  –       ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ –       ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ

ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ       –       ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ      –       ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ       –       ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ       –       Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ

*Στον β’ γύρο αντιστρέφονται οι έδρες

Όλη η επικαιρότητα