ΕΠΣ Ηλείας

Β’ Κατηγορία Central: H κλήρωση των δύο ομίλων για την σεζόν 2020-21

Δύο ομίλους με 22 συνολικά ομάδες, θα έχει φέτος η Β΄ Κατηγορία, 12 στον 1ο  Όμιλο και 10 στον 2ο μετά και την αδυναμία συμμετοχής που δήλωσαν την τελευταία στιγμή οι Πρίγκιπες Λεχαινών.

Την περασμένη Δευτέρα στα γραφεία της Ένωσης έγινε η κλήρωση χωρίς την παρουσία εκπροσώπων των σωματείων, λόγω COVID – 19.

Το πρόγραμμα στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ –  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ –  ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ –  ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ                – ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

 

2η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  –  ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ  –  ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ  –  ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ –  ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ –  ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική

ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ                – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ   –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ –  ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

 

4η Αγωνιστική

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ  – ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ –  ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ –  ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ  –  ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ –  ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ   – ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ                – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ –  ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

 

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ – ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ                – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

 

7η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ   – ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

 

8η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ  – ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ                – ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ  –  ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ –  ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ  – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ   – ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ

ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ

ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

 

11η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ – ΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ – ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)  –  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ  –  ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  –  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ       –  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ  –  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.  –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  –  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ  –  ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ  –  ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  –  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ  –  ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ       –  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)  –  ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ  –  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ  –  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ

ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)

ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ  –  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

5η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.  –  ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  –  ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ              –  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ  –  ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)  –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ  –  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  –  ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ  –  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ              –  ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)

7η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ  –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.  –  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ

ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008  –  ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)

ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  –  ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ  –  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ  –  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ              –  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ  –  ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)  –  ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

 

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.) –  ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ  –  ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008

ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  –  ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΙΚΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ –  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.  –  ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

*Στον β’ γύρο αντιστρέφονται οι έδρες

Όλη η επικαιρότητα