ΕΠΣ Ηλείας

Β’ Κατηγορία Central: To πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών

H EΠΣ Ηλείας ανάρτησε στο επίσημο σάιτ της το πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας. Με απόφαση της Διοργανώτριας το νέο πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το Σαββατοκύριακο 31/10-1/11.

Αναλυτικά:

1ΟΣ ΌΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

31/10/2020 15:00

ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΙΑΣ   Απόλλων Ν. Φιγαλίας – Κεραυνός Χειμαδιού

01/11/2020 11:00

ΔΗΜ. ΖΑΧΑΡΩΣ                Εθνικός Ζαχάρως – Θρίαμβος Πύργου

ΣΤΡΕΦΙ Πρόοδος Σαλμώνης – Αλφειονίς Αλφειούσης

ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ     ΑΟ Κουτσοχέρας – Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου

ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ      Ερμής Πύργου – Ωλενειακός Ώλενας

ΕΛΑΙΩΝΑ             Δόξα Ελαιώνα – Αίολος Πύργου

2η αγωνιστική

07/11/2020 15:00

ΜΥΡΤΙΑΣ              Αίολος Πύργου – Ωλενειακός Ώλενας

08/11/2020 11:00

ΠΕΛΟΠΙΟΥ          Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου – Δόξα Ελαιώνα

ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ     Αλφειονίς Αλφειούσης – Ερμής Πύργου

ΔΗΜ. ΛΑΜΠΕΤΙΟΥ  Θρίαμβος Πύργου – ΑΟ Κουτσοχέρας

ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ        Κεραυνός Χειμαδιού – Πρόοδος Σαλμώνης

ΔΗΜ. ΖΑΧΑΡΩΣ  Εθνικός Ζαχάρως – Απόλλων Ν. Φιγαλίας

3η αγωνιστική

14/11/2020 15:00

ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΙΑΣ Απόλλων Ν. Φιγαλίας – Πρόοδος Σαλμώνης

15/11/2020 11:00

ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ     ΑΟ Κουτσοχέρας – Εθνικός Ζαχάρως

ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ      Ερμής Πύργου – Κεραυνός Χειμαδιού

ΕΛΑΙΩΝΑ             Δόξα Ελαιώνα – Θρίαμβος Πύργου

ΜΥΡΤΙΑΣ              Αίολος Πύργου – Αλφειονίς Αλφειούσης

ΩΛΕΝΑΣ               Ωλενειακός Ώλενας – Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

31/10/2020 15:00

ΚΑΣΤΡΟΥ             ΑΟ Κάστρου (Α.Ο.Κ.) – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης

ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ          Εθνικός Αμπελοκάμπου – Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων

01/11/2020 15:00

ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ          Αετός Κέντρου Πηνείας – Άρης Δήμητρας

ΚΑΛΥΒΙΩΝ          Ίφιτος ΚαλυβΊων Ήλιδας – Αετός Αλποχωρίου Α.Ο.

ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ         ΑΟ  Αγίου Γεωργίου – Αμαλιάδα 2008

2η αγωνιστική

07/11/2020 15:00

ΔΗΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ   Άρης Δήμητρας – ΑΟ  Αγίου Γεωργίου

ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ          Αετός Κέντρου Πηνείας – ΑΟ Κάστρου (Α.Ο.Κ.)

08/11/2020 15:00

ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ    Αετός Αλποχωρίου Α.Ο.– Εθνικός Αμπελοκάμπου

ΚΑΛΥΒΙΩΝ          Αμαλιάδα 2008– Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων

ΜΥΡΣΙΝΗΣ          Μυρσιναϊκός Μυρσίνης – Ίφιτος ΚαλυβΊων Ήλιδας

3η αγωνιστική

14/11/2020 15:00

ΚΑΣΤΡΟΥ             ΑΟ Κάστρου (Α.Ο.Κ.)– Ίφιτος ΚαλυβΊων Ήλιδας

ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ         ΑΟ  Αγίου Γεωργίου – Αετός Κέντρου Πηνείας

ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ          Εθνικός Αμπελοκάμπου – Μυρσιναϊκός Μυρσίνης

15/11/2020 11:00

ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ          Νέος Ατρόμητος Λασταιίκων –                 Άρης Δήμητρας

ΚΑΛΥΒΙΩΝ          Αμαλιάδα 2008– Αετός Αλποχωρίου Α.Ο.

Όλη η επικαιρότητα