ΕΠΣ Ηλείας

ΕΠΣ Ηλείας: Η εικόνα του Σαββατοκύριακου

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες – Πρόγραμμα

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

2η αγωνιστική – Τα αποτελέσματα

Πέλοψ Πελοπίου  – Πέλοψ Πύργου  :  0 – 1

Κεραυνός Βρίνας – Πανηλειακός     :  1 – 3

Ερμής Πλατάνου  – Νίκη Τραγανού :  1 – 3

Προοδευτική Μανωλαδάς – Ολυμπιακός Σαβαλίων       : 1 – 0

Αλφειός Επιταλίου         –  Δόξα Νέας Μανωλάδας: 2 – 1

Δάφνη Ανδραβίδας- Ολυμπιάδα Γουμέρου : 2 – 3

Θύελλα  Πύργου   –  Ξενοφών Κρεστένων : 0 – 3

Αστέρας Αμαλιάδας – Ηλειακός Βαρθολομιού: 2 – 1

Βαθμολογία  (σε 2 αγώνες)

Νίκη Τραγανού        6    7-1

Αστέρας Αμαλ.        6     6-1

Ξενοφών Κρεστ.     6     5-0

Πανηλειακός           6     4-1

Προοδευτική Μαν.  4     2-1

Ολυμπιάδα Γουμ.   4    4-3

Ολυμπ. Σαβαλίων  3    3-3

Πέλοπας Πύργ.      3    1-1

Αλφειός Επιτ.         3     2-3

Δόξα Ν.Μ.              3     3-3

Ηλειακός Βαρθ.    1   3-4

Θύελλα Πύργ.      1    2-5

Κεραυνός Βρίν.    0    3-6

Ερμής Πλατ.        0   2-5

Δάφνη Ανδρ.       0    2-7

Πέλοπας Πελοπ.  0    0-5

Η  Επόμενη αγωνιστική (3η)

Κεραυνός  Βρίνας          – Πέλοψ  Πελοπίου

Πέλοψ Πύργου  –  Ερμής  Πλατάνου

Πανηλειακός –  Προοδευτική  Μανωλάδας

Νίκη  Τραγανού  –  Αλφειός  Επιταλίου

Ολυμπιακός Σαβαλίων –          Δάφνη  Ανδραβίδας

Δόξα  Ν. Μανωλάδας  – Θύελλα  Πύργου

Ολυμπιάδα  Γουμέρου –  Αστέρας  Αμαλιάδας

Ηλειακός  Βαρθολομιού –  Ξενοφών  Κρεστένων

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  αγωνιστική  – Τα αποτελέσματα

Ηλειακός Λεχαινών – ΑΟ Μακρισίων  2-1

Θύελλα Καρδαμά – ΠΑΟ Κακοβάτου  0-3

Εθνικός Γερακίου – Πηνειακός           2-3

Διγενής Χαρ. – Κένταυρος Σωστίου    4–0

Λευκ. Αστέρας – Λέοντες Αμαλιάδας  1-0

Ατρόμητος Βαρβασ. – Άρης Στρεφίου 3-0 α. α.

Η  Βαθμολογία (Σε μια αγωνιστική)

Διγενής 3 

Κακόβατος 3

Πηνειακός 3

Ηλειακός 3

Λ. Αστέρας 3

Ατρόμητος Β. 3

Εθνικός Γ. 0

Λέοντες 0

Μακρίσια 0

Θύελλα Κ. 0

Κένταυρος 0 

Άρης Σ. 0 

*Ο  Αρης  Στρεφίου έχει  έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς!

Η  Επόμενη αγωνιστική (2η)

 

Α.O.  Mακρυσίων             –      ΠΑΟ Κακοβάτου

Πηνειακός Αμαλιάδας    –       Ηλειακός Λεχαινών

Λέοντες Αμαλιάδας       –       Θύελλα Καρδαμά

Ν. Άρης Στρεφίου                    –        Εθνικός Γερακίου

Κένταυρος Σωστίου       –       Λευκός Αστήρ  Σκουροχωρίου

Ατρόμητος Βαρβάσαινας        –          Διγενής Χαριάς

 

 

Όλη η επικαιρότητα