Μπάσκετ

Πρώτη αγωνιστική στην έδρα τους Πανωλενειακός και ΓΕ Ηρακλής Πύργου

A2 EΣΚΑΗ

Στην έδρα τους με αντιπάλους ΑΕ Αγυιάς και Πρ. Ηρακλή/ΠΑΟΚ αντίστοιχα κληρώθηκαν Πανωλενειακός και ΓΕ Ηρακλής Πύργου μετά τη χθεσινή κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑΗ.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Κρόνος-Πήγασος
Γ.Ε.Π. Ηρακλής-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Πανωλενειακός-Α.Ε. Αγυιάς
Ακράτα-Αστέρας Τεμένης
Σκαγιοπούλειο-Δύμη
Φαέθων-Α.Ε. Ροϊτίκων
Πυρσός-Διαγόρας Βρ.

2η αγωνιστική

Πήγασος- ΕΑ Παραλίας
Προφήτης Ηλίας- Κρόνος Π.
Αγυιά- Ηρακλής Πύργου
Αστέρας Τέμενης- Πανωλενειακός
Δύμη- Ακράτα
Ροίτικα- Σκαγιοπούλειο
Διαγόρας Βραχν.- Φάεθων
Ρεπό: Πυρσός

3η αγωνιστική

ΕΑ Παραλίας- Προφήτης Ηλίας
Κρόνος Π.-Αγυιά
Ηρακλής Πύργου- Αστέρας Τέμενης
Ακράτα- Ροΐτικα
Πανωλενειακός- Δύμη
Φαέθων- Πυρσός
Σκαγιοπούλειο- Διαγόρας Βραχν.
Ρεπό: Πήγασος

4η Αγωνιστική

Αγυιά- ΕΑ Παραλίας
Αστέρας Τέμ.- Κρόνος Π.
Ροΐτικα- Πανωλενειακός
Δύμη- Ηρακλής Πύργου
Διαγόρας Βραχν.- Ακράτα
Προφήτης Ηλίας- Πήγασος
Πυρσός- Σκαγιοπούλειο
Ρεπό: Φαέθων

5η αγωνιστική

ΕΑ Παραλίας- Αστέρας Τέμ.
Κρόνος- Δύμη
Ηρακλής Πύργου- Ροΐτικα
Πανωλενειακός- Διαγόρας Βραχν.
Ακράτα- Πυρσός
Σκαγιοπούλειο- Φαέθων
Πήγασος- Αγυιά
Ρεπό: Προφήτης Ηλίας

6η αγωνιστική

Δύμη- ΕΑ Παραλίας
Ροΐτικα- Κρόνος
Διαγόρας- Ηρακλής Πύργ.
Πυρσός- Πανωλενειακός
Φαέθων- Ακράτα
Αστήρ Τέμ.- Πήγασος
Αγυιά- Προφήτης Ηλίας
Ρεπό: Σκαγιοπούλειο

7η αγωνιστική

ΕΑ Παραλίας- Ροΐτικα
Κρόνος Π.-Διαγόρας Βρ.
Ηρακλής Πύρ.- Πυρσός
Πανωλενειακός- Φαέθων
Πήγασος- Δύμη
Ακράτα- Σκαγιοπούλειο
Προφήτης Ηλίας- Αστήρ Τέμ.
Ρεπό: Αγυιά

8η αγωνιστική

Διαγόρας- ΕΑ Παραλίας
Πυρσός- Κρόνος
Φαέθων- Ηρακλής Πύρ.
Σκαγιοπούλειο- Πανωλενειακός
Ροΐτικα- Πήγασος
Αστήρ Τέμ- Αγυιά
Δύμη- Προφήτης Ηλίας
Ρεπό: Ακράτα

9η αγωνιστική

ΕΑ Παραλίας- Πυρσός
Κρόνος- Φαέθων
Πανωλενειακός- Ακράτα
Ηρακλής Πύργ.- Σκαγιοπούλειο
Πήγασος- Διαγόρας
Προφήτης Ηλίας- Ροΐτικα
Αγυιά- Δύμη
Ρεπό: Αστήρ Τέμενης

10η αγωνιστική

Φαέθων- ΕΑ Παραλίας
Σκαγιοπούλειο- Κρόνος
Ακράτα- Ηρακλής Πύργ.
Πυρσός- Πήγασος
Διαγόρας- Προφήτης Ηλίας
Ροΐτικα- Αγυιά
Δύμη- Αστήρ Τέμ.
Ρεπό: Πανωλενειακός

11η αγωνιστική

Κρόνος- Ακράτα
ΕΑ Παραλίας- Σκαγιοπούλειο
Ηρακλής Πύρ.-Πανωλενειακός
Φαέθων-Πήγασος
Πυρσός- Προφήτης Ηλίας
Αγυιά- Διαγόρας
Αστέρας Τέμ- Ροΐτικα
Ρεπό: Δύμη

12η αγωνιστική

Ακράτα- ΕΑ Παραλίας
Πανωλενειακός- Κρόνος Π.
Σκαγιοπούλειο-Πήγασος
Φαέθων- Προφήτης Ηλίας
Πυρσός- Αγυιά
Ροΐτικα- Δύμη
Διαγόρας- Αστέρας Τέμ.
Ρεπό: Ηρακλής Πύργου

13η αγωνιστική

Κρόνος Π.- Ηρακλής Πύρ.
ΕΑ Παραλίας- Πανωλενειακός
Προφήτης Ηλίας- Σκαγιοπούλειο
Πήγασος- Ακράτα
Δύμη- Διαγόρας
Αγυιά- Φαέθων
Αστήρ Τέμ- Πυρσός
Ρεπό: Ροΐτικα

14η αγωνιστική

Ηρακλής Πύρ.- ΕΑ Παραλίας
Πανωλενειακός- Πήγασος
Ακράτα- Προφήτης Ηλίας
Σκαγιοπούλειο- Αγυιά
Φάεθων- Αστέρας Τέμ.
Διαγόρας- Ροΐτικα
Πυρσός- Δύμη
Ρεπό: Κρόνος Πατρών

15η αγωνιστική

Ροΐτικα- Πυρσός
Δύμη- Φαέθων
Αστέρας Τέμ.- Σκαγιοπούλειο
ΕΑ Παραλίας- Κρόνος
Προφήτης Ηλίας- Πανωλενειακός
Αγυιά- Ακράτα
Πήγασος- Ηρακλής Πύργ.
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων
* Στον β’ γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

Όλη η επικαιρότητα