ΕΠΣ Ηλείας

Τοπικό Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα των πρώτων αγωνιστικών σε Α1 και Α2 κατηγορία

Η ΕΠΣ Ηλείας ανάρτησε στο επίσημο σάιτ της το πρόγραμμα των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών στην Α1 κατηγορία και των τριών πρώτων στην Α2. Η Α1 κάνει σέντρα το ερχόμενο Σάββατο στις 4.30 μ.μ. ενώ η έναρξη της Α2 είναι προγραμματισμένη για τις 26/9.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των πρώτων αγωνιστικών

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – DEDALOS SECURITY

1η αγωνιστική

19/09/2020 16:30              ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Πέλοψ Πύργου – Πανηλειακός

19/09/2020 16:30              ΔΗΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ           Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ξενοφών Κρεστένων – Αλφειός Επιταλίου

19/09/2020 16:30              ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ       Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ολυμπιακός Σαβαλίων – Κεραυνός Βρίνας

19/09/2020 16:30              ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ        Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Δόξα Νέας Μανωλάδας – Ερμής Πλατάνου

20/09/2020 16:30              ΔΗΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ   Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ηλειακός Βαρθολομιού – Θύελλα Πύργου

20/09/2020 16:30              ΤΡΑΓΑΝΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Νίκη Τραγανού – Πέλοψ Πελοπίου

20/09/2020 16:30              ΓΟΥΜΕΡΟΥ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ολυμπιάδα Γουμέρου – Προοδευτική Μανωλάδας

20/09/2020 16:30              ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας – Δάφνη Ανδραβίδας

2η αγωνιστική

26/09/2020 16:30              ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ     Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Δάφνη Ανδραβίδας – Ολυμπιάδα Γουμέρου

26/09/2020 16:30              ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ    Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Προοδευτική Μανωλάδας – Ολυμπιακός Σαβαλίων

27/09/2020 16:30              ΠΕΛΟΠΙΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Πέλοψ Πελοπίου – Πέλοψ Πύργου

27/09/2020 16:30              ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ   Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Κεραυνός Βρίνας – Πανηλειακός

27/09/2020 16:30              ΠΛΑΤΑΝΟΥ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ερμής Πλατάνου – Νίκη Τραγανού

27/09/2020 16:30              ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Αλφειός Επιταλίου – Δόξα Νέας Μανωλάδας

27/09/2020 16:30              ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Θύελλα Πύργου – Ξενοφών Κρεστένων

27/09/2020 16:30              ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας– Ηλειακός Βαρθολομιού

3η αγωνιστική

03/10/2020 16:30              ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Πέλοψ Πύργου – Ερμής Πλατάνου

04/10/2020 16:30              ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ   Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Κεραυνός Βρίνας – Πέλοψ Πελοπίου

04/10/2020 16:30              ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ   Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Πανηλειακός – Προοδευτική Μανωλάδας

04/10/2020 16:30              ΤΡΑΓΑΝΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Νίκη Τραγανού – Αλφειός Επιταλίου

04/10/2020 16:30              ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ       Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ολυμπιακός Σαβαλίων – Δάφνη Ανδραβίδας

04/10/2020 16:30              ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ        Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Δόξα Νέας Μανωλάδας – Θύελλα Πύργου

04/10/2020 16:30              ΓΟΥΜΕΡΟΥ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ολυμπιάδα Γουμέρου – ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας

04/10/2020 16:30              ΔΗΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ   Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ηλειακός Βαρθολομιού – Ξενοφών Κρεστένων

4η αγωνιστική

10/10/2020 16:00              ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ    Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Προοδευτική Μανωλάδας – Πέλοψ Πελοπίου

10/10/2020 16:00              ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ     Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Δάφνη Ανδραβίδας – Πανηλειακός

10/10/2020 16:00              ΔΗΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ           Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ξενοφών Κρεστένων – Δόξα Νέας Μανωλάδας

11/10/2020 16:00              ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Αλφειός Επιταλίου – Πέλοψ Πύργου

11/10/2020 16:00              ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΥΡΓΟΥ          Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Θύελλα Πύργου – Νίκη Τραγανού

11/10/2020 16:00              ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         ΑΟ Αστέρας Αμαλιάδας – Ολυμπιακός Σαβαλίων

11/10/2020 16:00              ΓΟΥΜΕΡΟΥ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ολυμπιάδα Γουμέρου – Ηλειακός Βαρθολομιού

11/10/2020 16:00              ΠΛΑΤΑΝΟΥ         Α1 DEDALOS SECURITY-Κανονική Περίοδος         Ερμής Πλατάνου – Κεραυνός Βρίνας

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1η αγωνιστική

26/09/2020 16:30              ΓΕΡΑΚΙΟΥ            Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Εθνικός Γερακίου – Πηνειακός Αμαλιάδας

26/09/2020 16:30              ΚΑΡΔΑΜΑ          Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Θύελλα Καρδαμά – ΠΑΟ Κακοβάτου

26/09/2020 16:30              ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ             Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Ηλειακός Λεχαινών – ΑΟ Μακρισίων

27/09/2020 16:30              ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ       Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Α.Ο. Χαριάς Ο Διγενής – Κένταυρος ΣωστΊου

27/09/2020 16:30              ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ   Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Ατρόμητος Βαρβάσαινας – Νέος Άρης Στρεφίου

27/09/2020 16:30              ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ                Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου – Λέοντες Αμαλιάδας

2η αγωνιστική

03/10/2020 16:30              Δεν έχει ορισθεί               Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Κένταυρος Σωστίου – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου

03/10/2020 16:30              ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ   Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Ατρόμητος Βαρβάσαινας – Α.Ο. Χαριάς Ο Διγενής

03/10/2020 16:30              ΚΑΡΑΛΕΤΣΙΟΥ    Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Πηνειακός Αμαλιάδας – Ηλειακός Λεχαινών

04/10/2020 16:30              ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ        Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     ΑΟ Μακρισίων – ΠΑΟ Κακοβάτου

04/10/2020 16:30              ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ         Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Λέοντες Αμαλιάδας – Θύελλα Καρδαμά

04/10/2020 16:30              ΣΤΡΕΦΙ Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Νέος Άρης Στρεφίου – Εθνικός Γερακίου

3η αγωνιστική

10/10/2020 16:00              ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ       Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     ΠΑΟ Κακοβάτου – Πηνειακός Αμαλιάδας

10/10/2020 16:00              ΚΑΡΔΑΜΑ          Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Θύελλα Καρδαμά – Κένταυρος Σωστίου

10/10/2020 16:00              ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ             Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Ηλειακός Λεχαινών – Νέος Άρης Στρεφίου

11/10/2020 16:00              ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ        Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     ΑΟ Μακρισίων – Λέοντες Αμαλιάδας

11/10/2020 16:00              ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ       Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Α.Ο. Χαριάς Ο Διγενής – Λευκός Αστήρ Σκουροχωρίου

11/10/2020 16:00              ΓΕΡΑΚΙΟΥ            Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-Κανονική Περίοδος     Εθνικός Γερακίου – Ατρόμητος Βαρβάσαινας

Όλη η επικαιρότητα