Το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας για τη σεζόν 2020-21 όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση έχει ως εξής:
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΣΙΩΝ
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ – ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΝΕΟΣ ΆΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
*Στον β’ γύρο αντιστρέφονται οι έδρες