Εκλογές Εκλογικά Νέα Ηλεία

Η σύνθεση του νέου Δημοτικού Συμβουλίου Πύργου – Αναλυτικά οι σταυροί όλων των υποψηφίων όλων των παρατάξεων

Μπήκαν στη θέση τους και τα τελευταία κομμάτια του «παζλ» του νέου δημοτικού συμβουλίου Πύργου, μετά την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των σταυρών των υποψηφίων όλων των παρατάξεων και την ανάρτηση τους από το Πρωτοδικείο.

Το προχθεσινό ρεπορτάζ της ΠΑΤΡΙΣ για τη νέα σύνθεση του Δημοτικού Συμβουλίου επιβεβαιώθηκε ενώ η μόνη εκκρεμότητα θα λυθεί στον αυριανό 2ο γύρο όπου θα εκλεγεί ο νέος δήμαρχος Πύργου.

Η ανανέωση στη σύνθεση του νέου Δημοτικού Συμβουλίου φτάνει το 60% αφού τα νέα πρόσωπα είναι 20…

Υπενθυμίζεται ότι από τους συνολικά 33 δημοτικούς σύμβουλους, οι 24 εκλέγονται στην ΔΕ Πύργου, οι 4 στην ΔΕ Ωλένης, οι 3 στην ΔΕ Ιάρδανου και οι 2 στην ΔΕ Βώλακα.

Ποιοι εκλέγονται από κάθε παράταξη

Πιο συγκεκριμένα από τον συνδυασμό «Ανάσα» του Τάκη Αντωνακόπουλου εκλέγονται 9 δημοτικοί σύμβουλοι που είναι οι εξής (όλοι οι υποψήφιοι αναφέρονται σύμφωνα με τον αριθμό σταυρών που έλαβαν): Κυριαζής Νώντας, Βγενόπουλος Ανδρέας, Παπαδημητρίου Γιάννης, Αλικάκη-Τζανέτου Ρούλα, Αχτύπης Μαρίνης, Σωτηρόπουλος Βασίλης, Μεσσαλάς Δημήτρης, Σπηλιωτόπουλος Γιάννης, Κοτσώνης Νίκος (ΔΕ Ώλενα)

Από τον συνδυασμό «Μαζί Μπροστά» του Κώστα Νικολούτσου εκλέγονται 6 δημοτικοί σύμβουλοι που είναι οι: Ανδριόλας Γιώργος, Χριστόπουλος Χρήστος, Σκαρτσιάρης Ανδρέας, Ανδριάνα Αγγελακοπούλου, Γεράνιος Κωνσταντίνος (ΔΕ Βώλακα) και Λιάτσης Δημήτρης (ΔΕ Ιάρδανου).

Από τον συνδυασμό «Μπορούμε» εκλέγονται 5 δημοτικοί σύμβουλοι που είναι οι επικεφαλής Στάθης Καννής, Θεοδώρου Νίκος, Παναγόπουλος Βασίλης, Κωνσταντόπουλος Σπύρος (ΔΕ Ωλένης) και  Φραγκαντώνης Παναγιώτης (ΔΕ Βώλακα).

Ο συνδυασμός «Πύργος Έργο Πολιτών» εκλέγει πέντε 5 δημοτικούς σύμβουλους που είναι ο επικεφαλής Αντώνης Καράμπελας, ο Διονύσης Μπέλτσος, ο Θεόδωρος Ντοάς, Κατελούζος Νικόλαος (ΔΕ Ιάρδανου) και Γιάννης Παναγόπουλος (ΔΕ Ωλένης)

Από τον συνδυασμό «Όραμα Δημιουργίας» εκλέγονται 3 δημοτικοί σύμβουλοι που είναι ο επικεφαλής Γιάννης Αργυρόπουλος,  ο Αργυρόπουλος Γιάννης (εξάδελφος του επικεφαλής) και ο Θεόδωρος Κόρδας (ΔΕ Ωλένης).

Από τον συνδυασμό «Πύργος – Πρωτεύουσα Ευθύνης» οι 2 δημοτικοί σύμβουλοι που εκλέγονται είναι ο επικεφαλής Λάμπης Αριστειδόπουλος και η  Χριστοπούλου – Πισιμάνη Ασπασία (ΔΕ Ιάρδανου).

Τέλος, εκλέγονται και οι επικεφαλής των συνδυασμών παρατάξεις «Λαϊκή Συσπείρωση», Χρήστος Γιάνναρος, «Ελληνική Αυγή για τον Πύργο», Ανδρέας Δημητρόπουλος και «Αναγένεσις», Χάρης Μιχαλακόπουλος (επικεφαλής)

Ένας σίγουρα εκτός

Αξίζει να σημειωθεί πως από τις δυο παρατάξεις, των κ.κ Αντωνακόπουλου – Νικολούτσου, η μια έδρα θα «πάει» στον επικεφαλής της παράταξης που δεν θα εκλεγεί δήμαρχος, στον αυριανό β΄ γύρο των εκλογών. Άρα, ένα από τα προαναφερόμενα πρόσωπα θα μείνει εκτός του νέου Δημοτικού Συμβουλίου.

Δείτε αναλυτικά τους σταυρούς που έλαβαν οι υποψήφιοι σύμβουλοι σε όλες τις δημοτικές ενότητες του Δήμου Πύργου.

ΑΝΑΣΑ – Τάκης Αντωνακόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) 837
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 728
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 711
ΑΛΙΚΑΚΗ – ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) 630
ΑΧΤΥΠΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 592
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 580
ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 560
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 556
ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 548
ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 544
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 502
ΜΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 486
ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 485
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 445
ΖΟΥΠΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) 426
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 421
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 419
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 413
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 397
ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 369
ΣΕΪΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 327
ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 285
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 279
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 223
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 188
ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 178
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 140
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΗ 126
ΚΙΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 126
ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ 106
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 102
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 102
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 85
ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 84
ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΠΟΥΛΙΑ 76
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 63

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1233
ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1218
ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 551
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 252
ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 226
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 178

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 454
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 363
ΚΑΛΑΣΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 266
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 130
ΦΥΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 91

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 348
ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 302
ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 232

ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ – Κωνσταντίνος Νικολούτσος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 695
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 563
ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 543
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 519
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 480
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 400
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 318
ΚΡΙΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 316
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 313
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) 297
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 286
ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ (ΝΑΚΟΣ) 282
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 275
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 274
ΓΚΑΝΤΑΪΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 265
ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 230
ΤΣΟΚΟΥ – ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΖΩΗ 225
ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 224
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 218
ΜΟΥΣΑ – ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 191
ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 191
ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 183
ΛΑΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 166
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 159
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 139
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 122
ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 106
ΚΑΝΔΥΛΗ -ΡΟΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) 103
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 84
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 51
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 51
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 39
ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 31

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΩ 649
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 432
ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 387
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 385
ΤΣΟΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 207
ΝΤΟΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 174

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΛΙΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 204
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 178
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) 177
ΣΑΡΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 91

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 349
ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 194
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 34

ΜΠΟΡΟΥΜΕ – Στάθης Καννής

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 781
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 764
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ 485
ΚΑΤΕΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 410
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 402
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΟΓΚΑΣ) 359
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 275
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 275
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 261
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 237
ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 193
ΜΟΥΡΤΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 189
ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 181
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 180
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 167
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) 166
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 157
ΤΣΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 153
ΦΙΝΤΡΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 146
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 136
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 133
ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 130
ΜΑΤΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΈΦΗ) 129
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 126
ΦΑΜΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 117
ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 116
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 109
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 103
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 100
ΚΑΛΑΜΠΡΕΖΟΥ – ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97
ΔΗΜΟΥΛΙΑ ΈΥΣΤΑΘΙΑ 89
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 80
ΚΛΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 79
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53
ΚΑΠΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 51
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 43

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 494
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 368
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 256
ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 243
ΝΤΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ 231
ΛΙΒΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 164

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 292
ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 191
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 139
ΦΑΚΑΛΟΥ ΤΑΣΙΑ 136
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ – ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) 51

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΦΡΑΓΚΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΝΟΣ) 692
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
ΣΚΟΥΦΟΥ ΕΛΠΙΔΑ – ΧΡΥΣΗ 40

ΠΥΡΓΟΣ – ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ – Αντώνης Καράμπελας

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 659
ΝΤΟΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 433
ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 373
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΛΑΚΗΣ) 372
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) 362
ΖΑΓΚΛΗ-ΤΣΩΝΗ ΦΑΝΗ 356
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) 313
ΦΑΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 308
ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 301
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 278
ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 267
ΜΠΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 254
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 239
ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 231
ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 219
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210
ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 204
ΚΟΡΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 180
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 179
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 174
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 156

ΚΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 140
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 140
ΚΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 132
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΙΑ) 127
ΚΟΡΚΟΛΗ ΘΕΩΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ 121
ΤΣΟΥΡΟΥΛΑ-ΖΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 108
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 106
ΣΤΟΥΚΑ-ΣΟΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 79
ΚΑΡΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ 79
ΚΑΝΔΥΛΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 72
ΛΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΒΙΛΥ) 49
ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ-ΚΛΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 44
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 43
ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ 40
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ-ΜΟΥΣΧΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 36

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 753
ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 494
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 469
ΚΟΛΟΒΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 409
ΚΟΝΔΥΛΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 381
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 241

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου

ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 206
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 188
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 179
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 85
ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 54

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΜΠΑΛΑΣΚΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) 122
ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 109
ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 71

ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ – Γιάννης Αργυρόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 478
ΦΑΜΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 407
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 293
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 271
ΝΙΚΟΛΑΒΓΕΝΗ-ΜΠΕΛΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 244
ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 244
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 235
ΜΠΟΣΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 228
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 165
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 164
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 136
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) 129
ΚΑΤΣΙΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 126
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 101
ΠΑΝΕΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 101
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 90
ΤΕΡΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 89
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 81
ΚΟΥΤΣΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 75
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 74
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 70
ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 69
ΣΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63
ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 57
ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 55
ΚΑΠΑΡΕΛΗ -ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 47
ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 44
ΠΟΥΡΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 42
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 39
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39
ΠΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 34
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 28
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 22
ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 17
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 14

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΚΟΡΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 406
ΤΣΙΓΚΡΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 398
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 166
ΑΣΒΕΣΤΑ ΦΑΝΗ 136
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 85
ΖΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 68

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 121
ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 87
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 40
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 40
ΔΡΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 112

ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97
ΧΡΗΣΤΟΥ – ΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 53

ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΕΥΘΥΝΗΣ – Λάμπης Αριστειδόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 262
ΣΠΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 223
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 217
ΛΟΥΡΙΔΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 212
ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 188
ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 116
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 108
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 105
ΜΠΙΘΑ-ΜΠΡΑΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 94
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΛΑΝ) 94
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 81
ΚΡΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 72
ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 65
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 65
ΚΑΒΒΑΘΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 64
ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 61
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 61
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 58
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53
ΚΟΥΤΗΦΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 51
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΑ 50
ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 50
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) 45
ΒΟΡΛΟΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 42
ΖΙΑΚΟΥ-ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 38
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 37
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 25
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΠΕΚΥ) 21
ΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 19
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 222
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 177

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 73
ΝΤΟΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 63
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 62
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 59

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΙΣΙΜΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 201
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 159
ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 90
ΜΠΟΣΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 70
ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΗΣΤΟ 25

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 43
ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 41

ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 34

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΡΓΟΥ – Χρήστος Γιάνναρος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 218
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) 141
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 85
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 83
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77
ΑΡΑΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 64
ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 54
ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΛΙΚΗ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 53
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 51
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44
ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 43
ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 42

ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 39

ΣΟΛΩΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 38
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 37
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 35
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 31
ΠΙΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29
ΤΖΙΜΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 29
ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) 28
ΦΩΤΕΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 26
ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 24
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23
ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 23
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 17
ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) 16
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 13
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) 13
ΤΣΙΡΤΣΩΝΗ – ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 13
ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 105
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 81
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 58
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ) 37
ΚΟΪΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 22

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 39
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32
ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 31
ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) 20
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 74
ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 30
ΖΙΑΤΑ ΞΑΝΘΗ 19

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ – Ανδρέας Δημητρόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 189
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 104
ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43
ΣΤΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 37
ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 28
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 27
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 25
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 15
ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 15
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 13
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 12
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11
ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9
ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 6
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 4
ΣΑΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 3
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 66
ΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ 16
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 12

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 18
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29
ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 14

ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΥΡΓΟΥ – Χάρης Μιχαλακόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Πύργου
ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ 77
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 76
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ 61
ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 61
ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58
ΛΙΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43
ΚΟΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 41
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 33
ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31
ΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 28
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 24
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 23
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 17
ΚΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 16
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 15
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 14
ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 12
ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 8
ΤΖΟΥΒΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 6

Εκλογική Περιφέρεια Ωλένης
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87
ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 22
ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 12
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ιαρδάνου
ΣΙΜΟΥ ΟΛΓΑ 34
ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 20
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) 17

Εκλογική Περιφέρεια Βώλακος
ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 13
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 10

Όλη η επικαιρότητα