Δ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Δόξα Νέας Μανολάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου 2-1
*Χαμένο πέναλτι για την Δόξα στο 15’με τον Καλλιβωκά.Το απέκρουσε ο Γερακάρης.
Διαγόρας Βραχνείκων – Ατρόμητος Λάππα 1-1
Παναρκαδικός – Πάμισος 1-0
Αχαϊκή – Εράνη Φιλιατρών 3-1
Εθνικός Μελιγαλά – Εθνικός Σαγείκων 0-1
Aποτελέσματα ΕΠΣ Ηλείας
Α1 ΒΕΡΡΟΙΟΣ
ΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ 1-2
* Πανάκης 77′-Κολοτούρος 69′,Μαρκόπουλος 84′
**Χαμένο πέναλτι στις καθυστερήσεις για τον Αίαντα με τον Πανάκη.Το απέκρουσε ο Λαμπρόπουλος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΙΩΝ-ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ 1-1
*Χοτζάι στο 24′ για τα Σαβάλια και Τσαγκάρης στο 45′ για τον Ξενοφώντα οι σκόρερ
ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ-ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1-0
ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ 1-2
ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ 1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ 1-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΑΟ Βάρδας 57
—————————————————————
2. Αστέρας Αμαλιάδας 56
3. Ξενοφών Κρεστένων 42
4. Νίκη Τραγανού 42
5. Κένταυρος Μαγούλας 41
6. Δάφνη Ανδραβίδας 40
7. Λευκός Αστέρας 34
8. Κεραυνός Χειμαδιού 32
9. Ολυμπιακός Σαβαλίων 31
10. Χάβαρι 31
11. Αναγέννηση Παλ. 27
12. Προοδευτική 25
————————————————————
13. Ολυμπιακός Λαμπετίου 23
14. Ηλειακός Λεχαινών 22
———————————————————-
15. Αργοναύτης Κατακ. 19
16. Αίας Γαστούνης 19
Α2 ACS
ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ-ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ ΑΛΦΕΙΟΥΣΑΣ 0-1
ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ-ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ 0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΝΕΪΚΩΝ-ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΑΤΖΟΪΟΥ 0-2
ΠΑΟΚ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ 5-1
ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ-ΑΕΚ ΠΥΡΓΟΥ 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜΕΡΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ 2-1
ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ-ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ 1-2
Βαθμολογία
Άρης Στρεφίου 55
——————————————-
Ολυμπιάδα Γουμέρου 48
Ενιπέας Λατζοίου 48
ΑΠΟ Κουρτεσίου 46
ΠΑΟ Κακοβάτου 39
——————————————-
Αλφειός Επιταλίου 36
Ν.Απόλλων Δουνεΐκων 34
Ατρόμητος Βαρβάσαινας 32
Ηλειακός Βαρθολομιού 31
Αλφειονίδα Αλφειούσας 30
Πέλοπας Πύργου 29
Πανωλενιακός 29
Μυρσιναικός 29
Α.Ε. Κανουλίων 21
Ηφαιστος Βουνάργου 8
Αχιλλέας Νεοχωρίου -5
* Ο Αχιλλέας Νεοχωρίου έχει δυο μηδενισμούς και -6 βαθμούς
Β SM ΤΕΡΖΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 0-1
ΑΡΗΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ 3-3
ΑΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΝΕΔΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΧΩΡΙΟΥ 5-0
ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ-ΑΟ ΜΑΚΡΙΣΙΑ 3-1
ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙ 4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΡΓΟΥ-ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΕΪΚΩΝ 5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΚΩΜΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ-ΑΕ ΠΑΠΑΚΑΥΚΑ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2-0
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 1-3
Ν. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ 3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 1-0
ΑΟ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ 3-3
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 3-1
Γ LEGEA
ΔΟΞΑ ΑΓ ΜΑΥΡΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ 1-5
ΑΟ ΑΡΕΤΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 0-3
ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 4-3
ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΠΕΛΕΤΟΥ 4-1
ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ 5-0
ΑΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ 0-3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΖΑΧΑΡΩΣ 1-5
ΑΕ ΠΗΝΕΙΑΣ-ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ 6-0
ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3-0
25/3 /2013 ΔΕΥΤΕΡΑ
ΒΑΡΔΑΣ 15:30 Α1 ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙ ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΔΙ