ΝΙκητής ο ΠΑΟ Βάρδας στον κρίσιμο αγώνα με Α.Ο. Λεωνιδίου

Με τη νικη αυτή, ο ΠΑΟ Βάρδας  πέρασε πρώτος στη βαθμολογία του 5ου Ομίλου των μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική, ύστερα από δύο αγωνιστικές

Ο ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ, μπορεί να μην κατάφερε να κερδίσει στην πρεμιέρα των μπαράζ ανόδου στη Γ΄ εθνική τον Α.Ο. Λεβάντε μέσα στη Ζάκυνθο, όμως κρατά την άνοδο… στα χέρια του. Καθώς έχει να δώσει ακόμα πέντε ματς, εκ των οποίων τα τρία στη Βάρδα και δύο εκτός έδρας.

Το ημίχρονο έκλεισε με τον ΠΑΟ Βάρδας να προηγείται 1-0, έπειτα από γκολ του Μπισα στο 12ο λεπτό, ενώ στο 49ο λεπτό το σκορ μετατράπηκε σε 2-0, μετά και από το γκολ του Λαφίρη με πέναλντι.

Με τη νικη αυτή, ο ΠΑΟ Βάρδας  πέρασε πρώτος στη βαθμολογία του 5ου Ομίλου των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική, ύστερα από δύο αγωνιστικές.